La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

konto usunięte

3

Ależ szwedzka petarda dzisiaj w Gorzowie. Szacun dla Lindgrena!

1

@NeroTFP zobaczymy co jutro pokażą z Unią
Dwa finały i 3 gości z Włókniarza
Wiem, że Ty że Częstochową, ale ja jako kibic Sparty liczę na Unię, która musi wygrać, żeby były PO we Wrocławiu :)

konto usunięte

1

@mrboom Ano. Ale wiesz, to już X sezon z rzędu, gdzie Grand Prix, a liga to całkowicie inna sprawa. Co do play-offów, to raczej trudno będzie Włókniarzowi. To trochę w sumie taka karma za cyrki przy torze. Trudno będzie pokonać Leszno na ich torze, chociaż w sumie wiele zależy od tego, jak Unia do tego meczu podejdzie, czy będzie miała dużą motywację.

Tak jak mówię, na play-offy raczej nie liczę. Będzie bardzo trudno, ale podoba mi się, że wreszcie zaczęli walczyć i jechać jak na drużynę przystało (z Motorem i Rybnikiem). W końcu chciałoby się powiedzieć, bo początek sezonu był imponujący, potem cyrki z torem, z Doylem, z Madsenem i tylko w sumie Miśkowiak z Lindgrenem ratowali.

Podchodzę do jutrzejszego meczu na dużym luzie, najwyżej będę pozytywnie zaskoczony. Niech po prostu powalczą.

I niech się już Świącik w parku maszyn nie pokazuje, bo jak widać, tylko negatywnie oddziałuje na zespół.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?