La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 760 Culés

3

W sumie trochę mi się przykro robi, że Busquets nie jest nawet w 1/5 tym zawodnikiem, co kiedyś. Już mocny zjazd formy zaliczył w ostatnim sezonie Enrique, a wtedy nie miał 30. Taki piłkarz jak on nie pogra do 35-36 lat on musi zejść ze sceny wcześniej. Po ostatnim sezonie powinien zakończyć karierę i udać się na emeryturę do Kataru. Jak Xavi miał jego lata, to wygrywał z Hiszpanią Euro, a Iniesta jak był w wieku Busquetsa, to pokazywał klasę na EURO we Francji. Niektórzy piłkarze wcześniej kończą grę na wysokim poziomie, a niektórzy odchodzą w niezłej formie.

1

@daniel32778 Do 2023 kontrakt... Moim zdaniem mogli już nie podpisywać z nim kontraktu i to był by jego ostatni sezon u nas teraz a tak? Ehhh w 2023 to chyba będzie wolniejszy od furmanki ciągniętej przez starą klacz...

1

@Coutinho007 W 2023 to już nic z niego nie zostanie. On od ponad 2 lat gra jakby miał 37-38 lat.

0

@daniel32778 Mam nadzieję, że to będzie jego na serio ostatni sezon.

1

@Coutinho007 Szkoda sobie w taki sposób brudzić to, co się wcześniej osiągnęło. Będzie Legendą, ale z ogromną rysą w postaci ostatnich sezonów.

0

@daniel32778 Jak się nic nie zmieni u niego to ten powinien być ostatni. Po co on podpisał do 2023 kontrakt to nie wiem, skoro już jak 70 latek biega.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?