- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1193 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1193 Culés
58
I tak powiem, że to jak Setien postąpił z Puigiem w meczach z Bayernem i Napoli, to skandal, hańba i abominacja.
29
@Coutinho007 Setien to nie był trener na Barcelonę równie nieudany eksperyment jak Lopetegui w Realu
0
@Mixtape Według mnie gorszy. Wracając do Puiga to jak widziałem, że ktoś na serio biegał za piłką cały mecz i chciał nią grać to był Puig a nie Vidal, którego Setien kochał jak swego czasu Erni Ivana czy Lucho Gomesa.
2
@Coutinho007 Lucho nie kochał Gomesa tylko próbował mu pomóc przezwyciężyć presję, wystawiał go cały czas, żeby przestał zwracać uwagę na trybuny, oswoił się ze swoją rolą i zaczął grać swoje, ale nie pomogło, ja tak to widzę przynajmniej, no nie miał go za co kochać, chciał go wyleczyć.
0
@MesQueUnClub_87 Ten transfer był też robiony na siłę. Przecież on nie pasował od początku do Barcy, to jest pomocnik do bardziej bezpośredniej gry, ale z drugiej strony czy przez ostatnie lata pomocnicy nasi grali lepiej niż on też nie wiem bo grali tak samo schematycznie, bezpiecznie i na alibi do najbliższego i do tyłu.
5
@Coutinho007 Zgadzam się, Paulinho, Gomes, Vidal to taki profil zawodników, którzy nigdy nie powinni się znaleźć w drużynie opartej głownie na technice, jeszcze Rabiota później chcieli, tartak tu zrobili.
0
@MesQueUnClub_87 Wiesz no takiego 1 gościa zawsze warto mieć ale nie opierać na takich pomoc chcąc grać to co zawsze.
3
@Coutinho007 Taki gość jak przychodził to powinien być wyłącznie zmiennik Busquesta, a oni sobie ich zaczeli wystawiać jednocześnie + Rakieta
2
@MesQueUnClub_87 Vidal Busi Ivan. Najlepsza pomoc, albo Roberto Busi Vidal.
2
@Coutinho007 A jest gadka, że to Puig musi przypakować, bo jest kruchej postury. Busquets jakoś nigdy nie musiał mimo, że wygląda tak samo jak był młodzikiem, czyli jak szczypior, a w dodatku poziom prezentuje dużo gorszy niż wtedy. Setien gadał słodkie słowa, a się dał zdominować szatni, tak samo lub nawet gorzej niż Valverde.
1
@daniel32778 Niby musi przypakować, ale skoro biega Box2Box 90 minut jak na pigułach i nie ważne czy gra z Gimnastic czy z Atletico Madryt, to dla mnie gadanie o jego posłudze jest debilne. Vidal ma posturę i cóż mu z niej skoro jak nie miał formy to po Pandemii wyglądał jak kupka wiórów i zdecydowanie gorzej fizycznie od Puiga się prezentował?
2
@Coutinho007 Według Valverde/Setiena jest młody i ma czas lub co on w pilce osiągnął w porównaniu do Vidala czy Busquetsa. Busquets, co prawda w jego wieku został dopiero odkryty przez Pepa z Barcy B i miał dużo gorsze początki niż Puig. Gdyby Sergio trafił na czasy Valdka i Setiena jak był młodzikiem, to by odszedł na jakieś bezsensowne wypożyczenia i by nie stał się klasowym zawodnikiem.
0
@daniel32778 Zawodnicy to już są po 30, którzy już wygrali wszystko co się dało generalnie i nie będą mieli takiego głodu gry. Gdyby to były czasy Setiena I Valverde wtedy to by tak pewnie było jak mówisz A Pedro by został wywalony jak Perez.