- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1809 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1809 Culés
41
Jeśli nic się nie zmieni to Wijnaldum zostanie w Liverpoolu. Nie jest on priorytetem. To nieco otwiera opcję sprowadzenia Thiago Alcántary. [Catalunya Ràdio]
0
@BarcaInfo Tak! i to on powinien dostać nr 6, natomiast sory memory ale Alena out
7
@BarcaInfo eh, dupa tam będzie nie Thiago. Niech przestaną ludziom nadzieję robić.
0
@BarcaInfo Mam nadzieje, że te clowny kupią Thiago, niech wraca do domu :)
1
@BarcaInfo Ok, czyli jutro Wijnaldum blisko Barcy, a Thiago jedną nogą w Liverpoolu i tak się ta karuzela kręci.
2
@BarcaInfo Szczerze to jeżeli mamy grać na 2 pivotów to nie wiem czy chcę żeby przyszedł. Zablokuje Puiga kompletnie bo o pozycję na dziesiątce już w ogóle Riki nie powalczy.
0
@BarcaInfo Nie chcę robić sobie nadziei, ale opieszałość Liverpoolu i Manchesteru United (?) daje do myślenia. Może to nie kluby mają wątpliwości a właśnie Thiago? Byłby to absolutnie kapitalny transfer, ale tak jak mówię, szanse mimo wszystko nie są wielkie, a i Thiago może nie być zainteresowanym.
Thiago, Depay, Garcia i opcjonalnie Bellerin przy założeniu, że pozbędziemy się Semedo - jak dla mnie byłoby to okienko 9/10. Niech chociaż połowa się ziści a będę względnie usatysfakcjonowany.
0
@Striker Puig i tak na tym ucierpi jak będziemy grać 4-2-3-1 no bo gdzie ma wtedy grać? De Jong z Pjaniciem pewnie będą grali jako defensywni (a jest przecież jeszcze Busquets) a na 10 wiadomo że grać będzie Messi. No chyba że Trincao/Dembele ma być tylko rezerwowym a Messi ma grać na prawej stronie no to wtedy na 10 jest miejsce dla Puiga.
0
@MaŁolat No ale chyba jest różnica jak do tego dojdzie jeszcze Thiago?
0
@Striker Owszem no ale mówię że mimo wszystko ciężko będzie znaleźć dla niego miejsce na boisku nawet jeżeli Thiago nie przyjdzie w przypadku gdy Messi ma grać na 10.
0
@MaŁolat To raczej było wiadomo że Puig w pierwszym składzie nie będzie miał miejsca. Jak Koeman będzie miał jaja i nie przyjdzie już pomocnik to Riki będzie trzecim pivotem w hierarchii nad Busquetsem, a to już da mu sporo minut przez cały sezon.
0
@Striker Puig nie nadaje się do gry jako pivot to po 1 a po 2 wcale nie było wiadomo że nie będzie miał miejsca bo jeśli będą grali systemem 4-3-3 to czemu Puig miałby nie grać tam gdzie niegdyś Iniesta? skoro najwięcej na tej pozycji pokazał. De Jong może grać jako ŚPD (bo tam gra najlepiej) a przed nim właśnie Puig, który mógłby ciągnąć akcje do przodu.