La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

7

Ilu jest socio? Na szybko można znaleźć dane z 2015, że 144 000, albo z 2009 - 170000. niech nawet będzie te 100000. A oni zebrali 12700. Tyle to Renata Beger sama potrafiła w ciągu doby wyprodukować na swoich listach poparcia. Ciekawe czy przez neta dobiją do 13000. Ale to by trzeba kompa odpalić, a sjesta jest, a kawka stygnie, a mama paelle niesie...

14

@arasz1819 nie każdy popiera wotum bo kadencja i tak się kończy a wcześniejsze wybory mogą pogłębić chaos

5

@arasz1819 Wybory już w marcu, co da teraz odwołanie zarządu?, nic już się nie zdąży zrobić do końca okienka transferowego (jeśli chodzi o ewentualne transfery nowych władz) bo cała procedura, łącznie z wyborami potrwała by dłużej.

Dość chyba zawirowań wokół klubu, niech piłkarze skupią się na grze, a nie martwią się polityką.
Tak czy inaczej to ostatnie kilka miesięcy z Bartomeu na czele. Był tu kilka lat, wytrzymamy i te kilka miesięcy.

4

@AlwaysBlaugrana jak pogłębić chaos? Da się pogłębić mocniej? Usunięcie tego człowieka nawet 1 dzień wcześniej jest z pożytkiem. On tam siedzie już tylko po to żeby tuszować swój syf i kombinować do marca jak utrzymać stołek. (jego frakcja)
@Bobo25 No i właśnie robisz dokładnie to co chce Bartek. Rzucił terminem żeby ludzie dali spokój z wotum zaufania i tak jest. Co on wymyśli do marca tego nie wie nikt. Zaraz się okaże, że jednak Barca gra ładnie, zdobywa punkty i w marcu jakiś przydupas jego zostanie prezydentem, bo Socio nie raz pokazali, że pamięć mają średnią. A potem będzie płacz, że on powinien wylecieć już dawno, tak samo jak dzisiaj płaczemy, że ludzie dali się nabrać po LM 2015.

1

@arasz1819 No właśnie można, bo klub zmaga się z kłopotami finansowymi z powodu pandemii. Co jak co ale na finansach to akurat Bartek się zna bo w ciągu kilku lat ogromnie zwiększył przychody(nie zna się ma sprzedawaniu graczy). Teraz próbuje te finanse ogarnąć i ważne jest żeby zrobić to jak najszybciej. Zmiana zarządu tym momencie wprowadzi chaos bo nikt nie będzie się tym zajmował przez wybory a nowa władza jedyne co może zrobić to obciążyć kosztami Bartomeu i spółkę tylko ze oni takich pieniędzy nie maja wiec i tak Barca będzie stratna. Jeśli już to za 4-5 miesięcy jak sie wszystko ustabilizuje

1

@arasz1819 pewnie że da się bardziej pogłębić chaos. Jak widać zdecydowana większość socios myśli podobnie.

1

@AlwaysBlaugrana Wybacz, ale nie mogę kontynuować rozmowy z kimś kto pisze, że Bartomeu zna się na finansach. Kreatywna księgowość za którą niewykluczone pójdzie siedzieć, to nie jest droga do sukcesu. Zaznaczyłeś, że nie potrafi sprzedawać czyli rozumiem, że zakupy było ok? Przy aferze z Messim wyszło na jaw, że największe niewypały ostatnich lat to nie były pomysły trenerów tylko właśnie jego, gdzie nawet część zarządu się nie zgadzała z nim. Co nam z przychodów mając tak ogromne wydatki? Prowadząc firmę patrzysz raczej na dochód, żeby mieć co jeść. Najgorzej zarządzany klub z topu również pod względem finansowym a Ty piszesz, że on się na finansach zna. Może i tak, ale na swoich i tym jak wyciągnąć te pieniądze z Barcy na prywatne konta.

1

@arasz1819 No jak widać się zna skoro uczynił z nas klub robiący największe pieniądze. Dopóki nie było pandemii sytuacja finansowa byla bardzo dobra poza tym Bartomeu zredukował w bardzo dużym stopniu długi wiec twoje gadanie o nie jedzeniu to zwykle pisanie bzdur. Jak nie rozumiesz ze wybory teraz moga pogorszyc sytuacje to nie mamy o czym rozmawiac, patrzenie tylko i wylacznie pod katem sportowym sprawia ze nie wiesz o czym mówisz

0

No ok, skoro fragment o jedzeniu bierzesz dosłownie to faktycznie nie ma sensu rozmowa :]

0

@arasz1819 nie traktuje dosłownie. Traktuje ze nie masz pojęcia o tym jak działaja takie instytucje i gadasz totalne głupoty będąc zaślepionym z powodu słabego projektu sportowego i nie dostrzegasz ze można pogorszyć sytuacje w tym momencie

0

@arasz1819 bo socio to nie sa dzieci, ktore dzialaja pod wplywem emocji

0

@nammah no i dokładnie przez takich jak ty pośród socio jest to co jest. Emocje, po latach nieudolności ten o działaniu w emocjach mówi :]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?