La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

3

Może Semedo odejdzie?

2

@kamilop Oby

konto usunięte

1

@kamilop Lepiej, żeby Roberto odszedł z tej dwójki.

3

@VenoM Dlaczego ma lepszy zawodnik odchodzić?

konto usunięte

0

@Bagsik88 Gorszy, który zarabia chyba z 3x tyle.

0

@VenoM https://www.fcbarca.com/94091-barcelona-od-blisko-czterech-lat-nie-potrafi-wypelnic-luki-powstalej-po-odejsciu-daniego-alvesa-ankieta.html

Z samych statystyk wynika, że jest gorszy.

Spotkania jakie miał dramatyczne np. z Bayernem czy Atletico. Taki był słaby, że po 45 min zmieniono go z Espanyolem.

Semedo ma problem z pojedynkami w defensywie (np. co z nim robił Carrasco), nie trzyma pozycji, zostawia wielkie dziury w obronie, podania bez sensu np. z Bayernem do Roberto, gubi krycie (np. stracona bramka z dośrodkowania), słabo rozumie się z drużyną(np. z Leo czy Suarezem - Roberto z pierwszym jakie klepki rozgrywa, a drugiemu asystuje), kiepsko dośrodkowuje, mało kluczowych podań, asyst, bramek.

Te zarobki to chyba wziąłeś z kosmosu....niby ile oni zarabiają?

konto usunięte

0

@Bagsik88 Ktoś wrzucał zarobki, Semedo miał jedne z najniższych w zespole, a Roberto około 10... Statystyki daje się z ostatniego roku, a gracza ocenia na podstawie ostatnich miesięcy. Od przyjścia Setiena to Semedo był bez cienia wątpliwości lepszy od Roberto.

0

@VenoM https://www.fcbarca.com/94243-budzet-placowy-fc-barcelony-duzym-problemem-klubu-w-dobie-kryzysu.html

Więc proszę udowdnij te swoje słowa o zarobkach "bo Semedo miał jedne z najniższych w zespole, a Roberto około 10" - to niezbyt dużo "mówi".

Statystyki są z minionego sezonu.

Nie, nie był....wymieniłem Ci jego "popisy" za Setiena, gdzie niby grał tak dobrze.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Mówisz tak jakby Roberto grał dobrze. Gość jeden z najsłabszych w drużynie. Po kontuzji zagrał dobry mecz w pomocy, a potem równa pochyla. Typ nie zasługuje, żeby tu grać i na pewno nie z taką pensją.

0

@VenoM Jakieś potwierdzenie? Semedo nie zasługuje na to aby grać i powinien odejść.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?