La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1024 Culés

0

Też tak macie, że czekacie na nową Fifę (do PESA się nie przekonałem a kariera w Fifie w tym roku będzie miała nowości) i jak wyjdzie to lecicie z nowym sezonem? Od razu tworze Koemana bo w sieci są tutki jak zrobić Jego wygląd 1 do 1 i przeprowadzam sobie rewolucję. :) Nigdy nie robię nierealnych transferów i staram się od wzorować rzeczywistość. Czekam do tego 6 października ojj czekam.

konto usunięte

0

@kuz Jak się chce grać karierę to tylko Football Manager. Fifa ma żałosny i ubogi tryb kariery.

0

@kuz kupilem w tym roku nba i nie zaluje

konto usunięte

2

@kuz Ja wolę Pesa i lubię zawsze robić jak najlepsze transfery dla klubu a po 1 albo 2 sezonów idę do wzmocnić kolejny klub.

3

@kuz oj odrazu ultimete jest odpalany

konto usunięte

3

@Image No tylko Fifa jest po to,żeby sobie pograć mecze,oczywiste,że tryb kariery będzie dużo uboższy,niż w grze która opiera się w 100% na karierze.

0

@kuz
Od razu Ultimate Team, trzeba się zbroić na pierwsze FC i w tym roku walka o Elite 1.

3

@dominik127pl no właśnie, osobiście ważne mecze uwielbiam rozgrywać sam, a teraz dodali symulator z fajnymi możliwościami, zmiany w trakcie, możliwość interwencji. Świetnie się zapowiada.

konto usunięte

0

@kuz O, po 20 latach przypomnieli sobie o trybie kariery? Fajnie. Ultimate nie zamierzam nawet odpalać, więc może jak za pół roku cena spadnie gdzieś do 4-5 dych w promocji to kupię i sprawdzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?