- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 715 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 715 Culés
0
Najlepsze jest to, że nawet na naszej stronie są ludzie, którzy wierzą, że pandemia istnieje :D
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-09-15/janusz-korwin-mikke-oglosil-koniec-pandemii-koronawirusa-i-zgolil-brode/
1
@Agent005 A nie istnieje?
0
@Encore A istnieje??
1
@Agent005 A jak myślisz?
0
@Encore No wiadomo, że to wszystko fikcja.
3
@Encore Wirus istnieje, pandemia nie.
1
@Agent005 Myślałem, że ta co mu brodę goli to jego córka, a to jego żona. :)
0
@Pawlak1992 To prawda, śmiesznie razem wyglądają :D Ale widziałem raz z nią wywiad i wydaje się całkiem normalna babka z niej.
0
@Agent005 Moim zdaniem powinno się wiązać z kimś w podobnym wieku, a nie z człowiekiem, który pewnie za niecałe 10 lat kopnie w kalendarz. Ale co kto woli.
3
@Pawlak1992 A przypomnij proszę definicję pandemii
0
@Bykunn sprawdź na wikipedii
2
@Pawlak1992 Ale ja ją doskonale znam :D Wy za to udowadniacie że nie macie o niej pojęcia
0
@Bykunn Na jakiej podstawie tak uważasz?
3
@Pawlak1992 Na takiej że napisałeś że pandemia nie istnieje? xD Tylko osoba która nie ma pojęcia co to słowo oznacza może coś tak głupiego napisać
1
@Bykunn Chodzi mi o to, że nie ma pandemii koronawirusa, a nie że nie istnieje coś takiego jak pandemia.
0
@Pawlak1992 Może właśnie liczy na jego szybkie "wyciągnięcie kopyt"
1
@Bykunn Pandemia koronawirusa to pojęcie zmyślone, czysto teoretyczne.
1
@Pawlak1992 O matko jedyna kochana :D Przecież napisałeś że wirus jest tak? Tak. Jest obecny na całym świecie, w większości państw i na wszystkich kontynentach? Tak. Jest to wirus nowy, wcześniej nie znany? Tak. Jest to pandemia koronawirusa! :D Pandemia nie oznacza że po ulicach muszą chodzić zombie
0
@Agent005 Pandemia (gr. pan „wszyscy”, demos „lud”) – nazwa epidemii o szczególnie dużych rozmiarach, na dużym obszarze, obejmującej kraje, a nawet kontynenty. Covid na szybko jest w Brazylii, USA, Włoszech i był w Chinach... Powiedz mi, że pandemii nie ma.
1
@Pawlak1992 pandemia korona wirusa jest bardzo ogólnym pojęciem. Poprawnie powinno być: pandemia SARS COVID-19. Koronawirus to tylko pewna kategoria wirusów, a to jaki konkretny szczep (i jego mutacje) skutkuje chorobą to inna sprawa. Natomiast łatwiej jest powiedzieć pandemia koronawirus niż lecieć z dłuższą nazwą... Natomiast aktualnie pandemia covidu-19 ma miejsce i tego żadne argumenty "antypandemików" nie obalą. Już sama definicja pandemii ich obala.
0
@Bykunn Jeśli serio wierzysz w to, że na świecie miliony ludzi miały koronawirusa, a setki tysięcy z tego powodu umarło to jesteś naiwny. :D
To, że WHO ogłosiło pandemię nie znaczy, że te wszystkie zakażenia i śmierć są prawdą. Gdyby dowódca sił zbrojnych ogłosił, że oficjalnie UFO wylądowało na Ziemi, to też byś w to wierzył i śmiał się z tych którzy to negują, mimo iż żadnego ufoludka nie widziałbyś na oczy? :)
Ale skoro jest tak święcie przekonany, że to wszystko jest prawdą, to podaj mi naoczny dowód na to, że ktoś miał koronawirusa, lub umarł z jego powodu. Posiadasz coś takiego, czy bazujesz tylko na informacjach podanych przez media?
Jeden z moich znajomych powiedział mi, że jego dziadek umarł na zawał, a lekarz wpisał w papierach, że powodem śmierci był koronawirus. Gdy zwrócił lekarzowi na to uwagę, to ten odpowiedział mu: "A co to panu zależy". Jak to wyjaśnisz?
Mój lekarz rodzinny ma niezłą bekę z tej całej niby pandemii. Pierwsza choroba, którą można kogoś zarazić przez samo oddychanie. :D
Wystarczy po prostu użyć głowy, zamiast wierzyć we wszystko co głoszą i można łatwo się domyślić, że ta cała pandemia to zwykła manipulacja i biznes. Nikt nie twierdzi, że koronawirus nie istnieje, ale WHO to wyolbrzymiło. Nie wiesz na czym to polega? To policz sobie ile maseczek zostało sprzedanych, ilu ludzi szczepiło się na grypę. A co dopiero będzie gdy "wynajdą" szczepionkę na koronawirusa. To jest biznes i tyle.