La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 715 Culés

konto usunięte

0

Najlepsze jest to, że nawet na naszej stronie są ludzie, którzy wierzą, że pandemia istnieje :D
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-09-15/janusz-korwin-mikke-oglosil-koniec-pandemii-koronawirusa-i-zgolil-brode/

1

@Agent005 A nie istnieje?

konto usunięte

0

@Encore A istnieje??

1

@Agent005 A jak myślisz?

konto usunięte

0

@Encore No wiadomo, że to wszystko fikcja.

3

@Encore Wirus istnieje, pandemia nie.

1

@Agent005 Myślałem, że ta co mu brodę goli to jego córka, a to jego żona. :)

konto usunięte

0

@Pawlak1992 To prawda, śmiesznie razem wyglądają :D Ale widziałem raz z nią wywiad i wydaje się całkiem normalna babka z niej.

0

@Agent005 Moim zdaniem powinno się wiązać z kimś w podobnym wieku, a nie z człowiekiem, który pewnie za niecałe 10 lat kopnie w kalendarz. Ale co kto woli.

3

@Pawlak1992 A przypomnij proszę definicję pandemii

0

@Bykunn sprawdź na wikipedii

2

@Pawlak1992 Ale ja ją doskonale znam :D Wy za to udowadniacie że nie macie o niej pojęcia

0

@Bykunn Na jakiej podstawie tak uważasz?

3

@Pawlak1992 Na takiej że napisałeś że pandemia nie istnieje? xD Tylko osoba która nie ma pojęcia co to słowo oznacza może coś tak głupiego napisać

1

@Bykunn Chodzi mi o to, że nie ma pandemii koronawirusa, a nie że nie istnieje coś takiego jak pandemia.

konto usunięte

0

@Pawlak1992 Może właśnie liczy na jego szybkie "wyciągnięcie kopyt"

konto usunięte

1

@Bykunn Pandemia koronawirusa to pojęcie zmyślone, czysto teoretyczne.

1

@Pawlak1992 O matko jedyna kochana :D Przecież napisałeś że wirus jest tak? Tak. Jest obecny na całym świecie, w większości państw i na wszystkich kontynentach? Tak. Jest to wirus nowy, wcześniej nie znany? Tak. Jest to pandemia koronawirusa! :D Pandemia nie oznacza że po ulicach muszą chodzić zombie

0

@Agent005 Pandemia (gr. pan „wszyscy”, demos „lud”) – nazwa epidemii o szczególnie dużych rozmiarach, na dużym obszarze, obejmującej kraje, a nawet kontynenty. Covid na szybko jest w Brazylii, USA, Włoszech i był w Chinach... Powiedz mi, że pandemii nie ma.

1

@Pawlak1992 pandemia korona wirusa jest bardzo ogólnym pojęciem. Poprawnie powinno być: pandemia SARS COVID-19. Koronawirus to tylko pewna kategoria wirusów, a to jaki konkretny szczep (i jego mutacje) skutkuje chorobą to inna sprawa. Natomiast łatwiej jest powiedzieć pandemia koronawirus niż lecieć z dłuższą nazwą... Natomiast aktualnie pandemia covidu-19 ma miejsce i tego żadne argumenty "antypandemików" nie obalą. Już sama definicja pandemii ich obala.

0

@Bykunn Jeśli serio wierzysz w to, że na świecie miliony ludzi miały koronawirusa, a setki tysięcy z tego powodu umarło to jesteś naiwny. :D

To, że WHO ogłosiło pandemię nie znaczy, że te wszystkie zakażenia i śmierć są prawdą. Gdyby dowódca sił zbrojnych ogłosił, że oficjalnie UFO wylądowało na Ziemi, to też byś w to wierzył i śmiał się z tych którzy to negują, mimo iż żadnego ufoludka nie widziałbyś na oczy? :)

Ale skoro jest tak święcie przekonany, że to wszystko jest prawdą, to podaj mi naoczny dowód na to, że ktoś miał koronawirusa, lub umarł z jego powodu. Posiadasz coś takiego, czy bazujesz tylko na informacjach podanych przez media?

Jeden z moich znajomych powiedział mi, że jego dziadek umarł na zawał, a lekarz wpisał w papierach, że powodem śmierci był koronawirus. Gdy zwrócił lekarzowi na to uwagę, to ten odpowiedział mu: "A co to panu zależy". Jak to wyjaśnisz?

Mój lekarz rodzinny ma niezłą bekę z tej całej niby pandemii. Pierwsza choroba, którą można kogoś zarazić przez samo oddychanie. :D
Wystarczy po prostu użyć głowy, zamiast wierzyć we wszystko co głoszą i można łatwo się domyślić, że ta cała pandemia to zwykła manipulacja i biznes. Nikt nie twierdzi, że koronawirus nie istnieje, ale WHO to wyolbrzymiło. Nie wiesz na czym to polega? To policz sobie ile maseczek zostało sprzedanych, ilu ludzi szczepiło się na grypę. A co dopiero będzie gdy "wynajdą" szczepionkę na koronawirusa. To jest biznes i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?