La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

5

Minął już ponad miesiąc a ja dalej nie mogę ogarnąć jak można na poziomie 1/4 LM dać sobie wrzucić 8 bramek. Przegrać z Bayernem to żaden wstyd, ale żeby odwalić coś takiego to naprawdę trzeba być zdolnym. Cisną mi sie na tego błazna Barto i na niektórych piłkarzy ostre słowa że nie mieli godności czy tam honoru by odejść po czymś takim ale sobie daruje bo zara któryś strażnik to zgłosi i polecę z banem. 8:2, nie do wiary....

0

@sebo939 wyobraz sobie lepiej, ze za Bartka moglismy miec 2 tryplety, a nie 1 i jeszcze dzieki temu nie daj Boze jego czlowiek wygralby.

0

@sebo939 Posłuchaj sobie w pętli parędziesiąt razy "Jeden Osiem L - Jak zapomnieć" i w końcu zapomnisz. Polecam.

0

@Rewolucja123 Ja po sezonie 14/15 cieszyłem sie bardzo ale z tyłu głowy wiedziałem że Barto i jego przydupasy zostaną i będą tego konsekwencje. No i masz babo placek

1

@Mario96w Lepiej nie bo jak będę to piłował to jeszcze mi sie ten utwór obrzydzi a bardzo go lubię :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?