La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1255 Culés

5

Po tych trzech wtopach w LM, kolejny sezon trzeba będzie oglądać Suareza, Busiego i Roberto, zapewne często w pierwszym składzie.
Nieprawdopodobne ile człowiek musi się teraz nacierpieć, za te dawne sukcesy.
Ligę możemy wygrać, ale w LM zatrzymamy się na jakimś walcu.
Nadal nie mogę w to uwierzyć, że oni tu jeszcze są, po takiej kompromitacji.

0

@RosjaninBut Ulżyło Ci jak to napisałeś?

0

@Azi A Tobie ulżyło jak to napisałeś ?

0

@RosjaninBut A co mi miało ulżyć?

0

@Azi Nie wiem, nie siedzę w Twojej głowie.

0

@RosjaninBut To czemu zadajesz mi głupie pytania? O.o

Pożaliłeś się publicznie, więc pytam czy osiągnąłeś pożądany efekt. A Ty mi zadajesz dziwne pytania...

0

@Azi A czemu Ty zadajesz głupie pytania ?


0

@RosjaninButIdąc twoją logiką to Suarez powinien zostać bo jako jeden z nielicznych walczył i starał się w tamtym meczu.

0

@don'T.R.I.P.e Suarezowi nic nie pomoże zaangażowanie, bo jest już za stary.
On trochę zatracił skille, nawet jak się stara to mu często nie wychodzi.
Poza tym ma zły wpływ na młodych, drze ryja, zagarnia za dużo przestrzeni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?