La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1243 Culés

konto usunięte

70

"zawodnicy kończą trening zmęczeni". Człowiek hobbystycznie chodził na siłownię bez trenera, diety itp. i czasem ciężko było po treningu zapiąć zegarek na ręce tak łapki mdlały. A u nas taki chillout, że zmęczenie zawodników po treningu jest warte odnotowania tego w mediach xD

0

@masq Potem nie ma co się dziwić że co rok w**rdol xD

3

@masq dla siebie chodzę na siłownię i jest zajazd ciężki jak obwodowy trening, a to jest ich praca. Nie rozumiem, bo gdybym ja był na ich miejscu to z siłowni bym nie wychodził, dietetyk do tego masażysta, w domu Komory do krioterapii. Ja po prostu nie mogę zrozumieć sylwetki Busquetsa, naprawdę nie mogę. Nie mówię, że ma wyglądać jak Pudzian bo jednak zwrotność to podstawa w piłce, ale mięśnie chronią przed urazami. Mogę tylko gdybać, ale szanuję za to gdzie są, bo mi się jednak w tej piłce nie udało.

1

@insp1re tak to jest jak się bazuje na samym talencie

konto usunięte

1

@insp1re plus jeszcze zakładam, że chodzisz minimum 8h do pracy.

0

@masq obecnie studia, ale można powiedzieć że jeszcze sobie utrudniam bo dorywczo pracuje bo godzinach szkolnych, co nie zmienia faktu gdyby to było moje jedyne zajęcie w życiu(piłka) to poza wydawaniem milionów euro to właśnie starałbym się być jak najlepszy. Nie mogę oceniać jak oni pracują bo tego nie widzę, ale jak Coutinho potrafił nabrać masy mięśniowej a u nas piłkarze wyglądają jakby ahhhh, szkoda gadać. Ronaldo z wiekiem pojął, że nie może być już taki ciężki i zrzucił 5-4kg kasy mięśniowej aby zachować jeszcze szybkość, szkoda, że Suarez tego nie może zrozumieć

konto usunięte

0

@insp1re A może 10 lat suareza na topie mu wystarcza i już mu się tak nie chce jak kiedyś? Z pozycji fotelowego dyskutanta można pisać różne rzeczy.

konto usunięte

1

@Jersi Dostaje taką kasę, że powinien być wcieleniem ideału.

0

@masq po mojej dzisiejszej "podwyżce" jeszcze bardziej nie mogę pojąć jak normalny pracujący człowiek ma ledwie tyle co wystarcza, a taki piłkarz zarabia miliony...i to wcale nie musi się starć, trenować tylko po prostu być

0

@Jersi Jeśli mu się nie chce to adios Amigo i tyle, nikt mu nie każe chcieć, ja nie mogę bardziej od niego, a jako kibica bolą mnie oczy gdy na niego patrzę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?