La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 793 Culés

1

Dziwne że mimo iż Puig od jakichś 3 lat powinien juz grywać w pierwszej drużynie, a od tego sezonu być jej podstawowym zawodnikiem, wciąż balansuje między 1 a 2 drużyna i wciąż jest uznawany wyłącznie za duży talent. Kolejny trener w Barcelonie nie dostrzega co może on dać drużynie w najważniejszych meczach i Puig znów nie może się złapać do kadry. Ale co dziwi najbardziej to fakt, że nie słyszy się o ofertach żadnej drużyny z Manchesteru, Londynu, Madrytu, Turynu czy Monachium. Myślę że cena nie byłaby wysoka jak za zawodnika z umiejętnościami na pierwszy skład Barcelony. Może ten zarząd Barcelony wcale nie jest taki zły, jak widać inne zespoły też zamiast kupić takiego zawodnika po taniości wola przepłacać za jakichś drewniaków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?