La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

32

Jeśli wyjdziemy na pierwszy mecz w LL z Busquetsem w podstawowym składzie, to naprawdę się załamie.

Chce wierzyć w Koemana, bo w coś trzeba, ale jeśli nie odsunie głównego sabotażysty z once de gali i zrobi to kosztem Puiga, który powinien grać obok De Jonga w pomocy, to już nie wiem co musi się stać, żeby odsunąć Busquetsa od składu. Strasznie mnie to frustruje.

6

@Eto'o9 R10 Szkoda gadac, z Busim w składzie odechciewa się tego oglądać bo to sie nie może udać.. plus katorga dla oczu widząc kolejny rok taki burdel.

0

@Eto'o9 R10 To raz a dwa przecież to sam Koeman powtarzał, że Frenkie będzie grał wreszcie na swojej pozycji czyli jeśli się nie mylę na DMC. Druga linia w składzie Busi - Frenkie to powrót do grania za Valverde czyli kopanie po jajach.

0

@Eto'o9 R10 Zaraz eksperci powiedzą że Puig nie może grać na pivocie

1

@Eto'o9 R10 masz rację z wywaleniem Sergio, ale naprawdę uważasz że to pozycja dla Puiga w naszym nowym ustawieniu?
Mamy grać 4-2-3-1 czy tak jak Ty uważasz: 4-1-1-3-1?
Trochę dziwnie to wygląda.
Koeman ma rację z trudnością uzyskania minut, ale myślmy ludzie czasami.
Bo Twoje rozumowanie brzmi jak "dlaczego napastnik ma odejść, przecież nasz prawy obrońca jest fatalny i to go powinni wywalić"

konto usunięte

0

@adi7adi8 Ty jesteś takim ekspertem, iż nawet nie wiesz, iż to co ty napisałeś jako ''pivot'' piszę się ''piwot'' bo jest to polskie słowo.

konto usunięte

2

@Jersi A nie no jak napisal przez "V", to na pewno sie nie zna na pilce.
Jak juz jestes taki ekspert od polskiego, to dlaczego uzyles dwa razy "iz" i "ty" w jednym zdaniu?

konto usunięte

0

@El dominatore A co ma do rzeczy to jak napisałem to zdanie? Napisałem je poza tym poprawnie. Kolega powyżej nie dość iż pisze o pozycji o której widocznie nie wiele wie jeśli widzi na niej puiga to jeszcze nie wie jak się ją piszę(bo prawdopodobnie nie wie co to za pozycja), swoim wpisem się ośmieszył i to on zaczął pisać o jakichś „ekspertach”, a on okazał się podwójnym ekspertem, języka polskiego i angielskiego.

konto usunięte

2

@Jersi Zieeeeeeeeeeew.

0

@Jersi Dziwne bo nigdzie nie widzę że ktoś używał "piwot" wszędzie jest przez v

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?