La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2088 Culés

konto usunięte

1

Jeśli Odegaard odpali w Realu, będzie świetnym przykładem wielkiego talentu, który po czasie zostaje spisany na straty, jednak poprzez dobrą politykę transferową odbudowuje formę i zostaje filarem drużyny.
Cóż to by była za historia.
Pomyśleć, że wtedy transfer za 1mln euro był czymś wyśmiewanym, że to za dużo za 16 latka.
Wniosek jest oczywisty, trzeba wierzyć w młodych, wypożyczać mądrze jeśli jest na to szansa i nie płakać bo ktoś ma słabsze pół sezonu.

0

@SiSenior jak poszedł na wypożyczenia do Holandii to byłem pewny że już po chłopie. Reanimacja w najlepszym wydaniu. Tak na marginesie wie ktoś co się dzieje z barcelońskim Odegaardem - Halilovicem? xD

konto usunięte

1

@Striker serio przekresliles nastolatka bo poszedł do ligi holenderskiej w 1 skladzie...

Nie kazdy To Mbappe Ronaldo czy Messi... ze makax 21 lat musi byc kandyadem do zlotej pilki zobaczcie gdzie byl lrwy majac 21 lat...

0

@Striker Wrócił do Milanu z wypożyczenia do Belgii. Halilovic byłby świetnym piłkarzem jakby nie myślał że jest Messim i bronić to on nie musi:D

konto usunięte

0

@Striker patrzę i transfermarkt mówi, że właśnie wrócił do Milanu z wyporzycznia z Holandii ;>

0

@SiSenior przykro to mówić ale odegard ma nieuleczalnie chore kolano i nie może grać nawet w reprezentacji.Niestety jego kariera może potoczyć się w stronę umtiti czy nawet Suareza.Na dodatek to młody zawodnik. Ie ma 30 na miejscu Realu szukałbym kogoś i korzystałbym ile może .Ale filar nie może mieć chorego kolana.Może funkcjonować jak vermalen jeśli będzie źle Taki klub jak RealNie powinien ryzykować robiąc z niego filar.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?