- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1048 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1048 Culés
12
Dariusz Mioduski to kontrkandydat dla Bartomeu w kategorii "Najgorszy prezes dekady". Gość przejął klub, który jak równy z równym walczył z Ajaxem czy Sportingiem,który ligę przerastał finansowo o dwie klasy. I co? Nie zbudował kadry do walki o puchary, po tym jak klub się osłabił. Winę zrzucił na trenera i zaczął się festiwal żenady... Najpierw miało być drugie Dinamo Zagrzeb, potem Sporting Lizbona. Efekt: brutalna weryfikacja, odpowiednio z mistrzem Słowacji i Luksemburga. Gdy wydawało się, że poszedł po rozum do głowy, teraz wywala trenera, który wciąż jest w grze o Ligę Europy, wciąż jest przed najpoważniejszym rywalem w walce o mistrzostwo... Ile pieniędzy pochłonęło zarządzanie Mioduskiego? Odprawy trenerów, kontrakty słabych Chorwatów(Eduardo) , Portugalczyków(Agra, Hildeberto)... Sądzę że to roczny budżet kilku klubów naszej ligi... Legia miała wszystko by stać się klubem na poziomie Celticu, Salzburga czy Slavii. Tymczasem dziś boją się meczu z drużyną z ligi, która do UEFY należy krócej,niż Mioduski jest prezesem klubu.
1
@Pressinho Nominacje to powinni dostać Mioduski, Lim i Bartomeu
0
@Pressinho Akurat to, że po 4,5 roku Legia w końcu zatrudnia trenera z doświadczeniem i na fali wznoszczącej, czyli Michniewicza to akurat plus. Do tej pory było dwóch asystentów (Magiera i Vuko), dyrektor sportowy, który nigdy nie był trenerem (Jozak), trener kobiet (Klafurić) i furiat, który nigdzie 10 miesięcy nie wytrzyamał (Sa Pinto).
A Vuko to tłuk taktyczny.
0
@Uukasz_93 Jak Michniewicz wytrzyma rok, to będzie bardzo dobrze. Patrząc ile trenerzy pracują w Legii w ostatnich latach.
0
@Uukasz_93 Lech zatrudnił Nawałkę i wyszedł na tym tragicznie. Legia nawet jak wyjdzie dobrze, to tylko przez rok, bo potem Michniewicz obejmie prawdopodobnie pierwszą reprezentację.
0
@Pressinho bardzo trafne porównanie. Leśnodorski jakoś to utrzymywał.