- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 663 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 663 Culés
16
Z jednej strony ulga, że Suarez w końcu odchodzi, ale z drugiej - sentyment mam do niego ogromny. To dla mnie ten typ zawodnika, którego się kocha, gdy dla dla twojej ulubionej drużyny, ale niemiłosiernie irytowałby grając dla innego zespołu. Klasa jednak nie podlega wątpliwościom. Chyba mój ulubiony zawodnik, który dołączył do nas po złotej erze Barcy Guardioli. To była czysta przyjemność widzieć go w akcji i nawet ostatnie 2 gorsze sezony nie wpłyną na jego końcową ocenę. Dla mnie legenda!
3
@sawyer00 Wiadomo, Luis swego czasu to był dzik :)
1
@sawyer00 Moim zdaniem żaden jeden piłkarz w historii(może poza Messim) nie strzelił tyle pięknych bramek co Suarez. Unikatowy piłkarz, takowego długo w futbolu nie będzie.
1
@sawyer00 Byłem przeciwny jego transferowi do nas bo wydawał mi się totalnym oszołomem i nie pasował mi do Barcy ze względu na swoje zachowania tym bardziej że miał do tego wtedy jeszcze bana ale jak czas pokazał Luis się uspokoił i był prze dzikiem. W sumie smutne że wtedy nad takim Suarezem można było dyskutować czy na pewno go chcemy a teraz kupujemy jakichś Boatengów i Braithwaitów...
0
@sawyer00 Odchodzi i co dalej? Kto za niego? Skrzydłowy Depay?