La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1270 Culés

1

Ponoć Hardy nowym Bondem... ktoś coś? Co myślicie jesli to prawda?

4

@escarabajo
Według mnie kiepski wybór. Hardy jest bardzo dobrym aktorem, ale totalnie nie pasuje do tej roli.

3

@Chakalaka Mi by Jason Statham pasował do tej roli :)

2

@escarabajo Jest wybitny ale jakoś średnio mi się podoba ten wybór.

1

@Chakalaka @Encore
Mam to samo. Nie bede ściemniał, bo pomimo tych „walk” Craiga o wyższe wynagrodzenie za kolejne części Bonda, to jest on moim topem. Obawiam się, że tak jak ciężko mi patrzeć na Batmana - nie Bale’a, równie ciężko będzie mi oglądać Bonda - nie Craiga.

0

@Coutinho007 nie widzę go:) nie pasuje mi na gentelmana:)

0

@escarabajo Jason to jest Gentelman i pokazał to już np w Mechaniku czy Transporterze. Bardzo elegancki facet.

0

@escarabajo Szczerze jakoś mocno nie czekam na tego Batmana :v

0

@Coutinho007 No cóż:) mi nie pasuje:)
@Encore zawsze obejrzę batmana i Bonda, ale juz mniej chętnie niż wczesniej.

0

@escarabajo No ja pewnie też ale nie nastawiam się na jakieś mega wow

1

@escarabajo Jeszcze w sumie w F&F. Pamiętam jak tam Astonem jeździł :D

1

@Encore ciekawe na ile to prawda. Przed ostatnimi 2 filmami, gdzie nie była pewne czy Craig zagra mówiło się i Idrisie Elbie albo a ogole kobiecie:D

@Coutinho007 ten tu jak na siłe wciska Stathama:) nie i juz, jasne?!:)

0

@escarabajo W porządku, czekamy jakim Bondem będzie Hardy

1

@Coutinho007 my juz wiemy ze nie bedzie najlepszy:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?