La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1135 Culés

0

0

@tobiasson92
Ło, a dopiero co był tu taniec radości prawomyslnych, twierdzacych ze rzekimo Trup dogonił Bidena w sondażach.

0

@klemens100 Nigdy nie dogonił, odrobił 1,5% w sierpniu, ale we wrześniu po publikacji danych gospodarczych znowu zaczyna tracić.

0

@tobiasson92 jak będzie miał szczepionkę to jeszcze zmieni układ gry. A poza tym Biden to coraz większy mem w amerykańskim internecie

0

@barcelonaLM Do listopada nie będzie miał szczepionki. Astra Zeneca oficjalnie zapowiedziała, że szczepionka będzie dostępna w styczniu 2021. Pfizer i Johnson & Johnson jeszcze później.

0

@tobiasson92
Trzeba być naprawdę ślepym i opornym na fakty, by wierzyć w wygraną Trupa.
Szczególnie, gdy się spojrzy na stanowe sondaze.
Tylko jakieś nagłe pogorszenie stanu zdrowia Bidena (Tak, jak w wypadku tej sędzi z SN) może mu pomóc.
Sam fakt, że przegrywa z kimś, kto ma tak dalece posuniętą demencję, wiele mówi o jego poparciu.
Ile % by przegrywał z kimś w pełni władz umysłowych, albo z Bidenem z najlepszych jego lat?
Przypomnę tylko, że w kilku ostatnich wyborach republikanie wygrywali tylko dlatego, że mają ten idiotyczny system elektorski.
Zarówno Bush w 2000r jak i Trump w 2016 otrzymali mniejszą ilosc głosów wśród wyborców, tak samo było w wyborach do senatu w 2018.
Gdyby nie ten system, to w ciągu ostatnich 30 lat prawdopodobnie rządzili by sami demokraci.

@barcelonaLM
To niezły ten Trup, skoro ogrywa go "mem".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?