- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1135 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1135 Culés
0
O wyborach w USA oczami Autora z POLITICO :)
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wybory-prezydenckie-w-usa-donald-trump-traci-poparcie-bialych-wyborcow/bhhz14t,79cfc278
0
@tobiasson92
Ło, a dopiero co był tu taniec radości prawomyslnych, twierdzacych ze rzekimo Trup dogonił Bidena w sondażach.
0
@klemens100 Nigdy nie dogonił, odrobił 1,5% w sierpniu, ale we wrześniu po publikacji danych gospodarczych znowu zaczyna tracić.
0
@tobiasson92 jak będzie miał szczepionkę to jeszcze zmieni układ gry. A poza tym Biden to coraz większy mem w amerykańskim internecie
0
@barcelonaLM Do listopada nie będzie miał szczepionki. Astra Zeneca oficjalnie zapowiedziała, że szczepionka będzie dostępna w styczniu 2021. Pfizer i Johnson & Johnson jeszcze później.
0
@tobiasson92
Trzeba być naprawdę ślepym i opornym na fakty, by wierzyć w wygraną Trupa.
Szczególnie, gdy się spojrzy na stanowe sondaze.
Tylko jakieś nagłe pogorszenie stanu zdrowia Bidena (Tak, jak w wypadku tej sędzi z SN) może mu pomóc.
Sam fakt, że przegrywa z kimś, kto ma tak dalece posuniętą demencję, wiele mówi o jego poparciu.
Ile % by przegrywał z kimś w pełni władz umysłowych, albo z Bidenem z najlepszych jego lat?
Przypomnę tylko, że w kilku ostatnich wyborach republikanie wygrywali tylko dlatego, że mają ten idiotyczny system elektorski.
Zarówno Bush w 2000r jak i Trump w 2016 otrzymali mniejszą ilosc głosów wśród wyborców, tak samo było w wyborach do senatu w 2018.
Gdyby nie ten system, to w ciągu ostatnich 30 lat prawdopodobnie rządzili by sami demokraci.
@barcelonaLM
To niezły ten Trup, skoro ogrywa go "mem".