La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1277 Culés

4

United jak Barcelonie brakuje szybkości. Niestety ale to prawda :(

1

@Coutinho007 Dziś ten skład mega slabiutki

0

@Encore mega słabiutki? Mega doświadczony Mata, gwiazda rozchwytywana przez pol Europy DeBeek, „talent” Lingaard, do tego Ighalo który miał niezle wejście do drużyny po transferze z Chin. Kilka goli strzelil. Naprawdę to za mało na Luton?

1

@Encore Komentatorzy powiedzieli, że dostali taki komentarz od kibica właśnie. Cudownie jesteśmy kojarzeni A Koeman dalej chce grać powolnym jak Kombajn Busim :/

1

@escarabajo Na Luton to by wyszli u21 i by wygrali ale ogólnie słaby :p

0

@Coutinho007 No teraz szybkość to podstawa

0

@Encore No słaby tak czy siak:) ale nie na Luton:)

1

@Encore U nas chyba nigdy tego nie zrozumieją i dlatego najbardziej dynamicznego pomocnika Ludwiczek skreśla.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?