La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1878 Culés

2

Wolałbym sprzedać Braithwaite'a i Griezmanna, by w ich miejsce sprowadzić Depaya niż pozbyć się Suareza, który - mimo wszystko - jest w stanie wejść z ławki i zmienić losy spotkania... Przykład - spotkanie z Valencią, gdzie w 30 minut władował 2 bramki.

1

@Mazi a może Depay wejdzie na 20 minut i właduje 3 bramki?

9

@Mazi Suarez nawet pod formą daje więcej niż bezpłciowy i wiecznie nieobecny Griezzman.

0

@Mazi obawiam się, że Griezman jest nie transferable

1

@NaFazieHitman Za rok będzie jak nic nie da. Pójdzie na wypożyczenie do Monachium i część pensji będziemy mu opłacać.

0

@kuz ta chyba jointy

0

@Mazi A przypomnij kto chciał kupić Braithwaite'a i Griezmanna? Bo z tego co kojarzę to... Absolutnie nikt! Jakbyś sprzedał dwóch zawodników, których nikt nie chce?

konto usunięte

0

@wroclawskifan Pół Premier League przytuliło by Griezmanna. Tylko zawodnik żyje w swoim świecie i myśli że w drugim sezon w Barcy będzie błyszczał i za nich na świecie niechce odchodzić.

0

@damian777 Które pół? Kto złożył ofertę? Kogo byłoby stać na jego pensję przy finansowym fair play?

konto usunięte

0

@wroclawskifan Sprawdź ile zespoły z Premier dostają z praw telewizyjnych a się przekonasz.

0

@damian777 Wiem ile zespoły w UK dostają za prawa tv ale co to ma do rzeczy? Który z tych zespołów złożył ofertę za niego? Który z tych zespołów płaci takie pensje jak Barca?

konto usunięte

0

@wroclawskifan Gdyby Zarzad > Trener zakomunikowali mu że nie jest w planach (nie pasuje do żadnej taktyki Barcy). Byłby na rynku. Pierwszy z brzebu. Manchester United stać na transfer i opłacenie tej pensji. Psg też by go przygarnęło. Transfer można rozbić na raty tak by transze przychodziły w kilku latach a to powiększa listę klubów, które by to udzwignęły w ffp

0

@damian777 Rok teku zakomunikowali to Cou i kto go kupił? Absolutnie nikt się nie zgłosił. Jedynie Bayern z ofertą wypożyczenia. A po Grieza nagle by się kolejka ustawiła? Taaa, a najwyższa oferta to byłoby 8 mln + 1.5 w zmiennych albo wypożyczenie bez konieczności wykupu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?