La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

konto usunięte

1

Jak Suarez odejdzie to życzę nam wszystkim by na 9 Griezmann wziął więcej odpowiedzialności na siebie i za słowa o siedzeniu przy jednym stole z Messim i Ronaldo.

5

@Kamil92 Problem w tym, że z Griezmanna nie jest żadna 9. Tym bardziej nie na Barcę.

2

@jacobFCB To pozostaje pytanie. Jaki był cel tego transferu?!?

konto usunięte

1

@Coutinho007 żodyn

konto usunięte

2

@jacobFCB to się możemy rozczarować :) Ale serio, pomijając sympatie i antypatie chciałbym by sprawił, że będziemy się cieszyć a nie płakać.

konto usunięte

1

@Coutinho007 dalej zadaje sobie to pytanie od pierwszej informacji, że tu przychodzi.

1

@Coutinho007 Pewnie zastąpienie Coutinho. Sam nie spodziewałem się jego powrotu. Mam nadzieję, że Brazylijczyk pokaże swoje najlepsze oblicze.

1

@Kamil92 Mam nadzieję, się miło rozczarować. Bardzo lubię Griezmanna. W Atletico był gigantem.
Ale to nie pierwszy przypadek, w którym świetnie grający piłkarz w innym zespole po prostu gubi się w Barcelonie.

konto usunięte

0

@jacobFCB ja za nim nie przepadam, ale obaj chcemy w Jego przypadku tego samego :)

1

@jacobFCB Przecież kupienie jego na LS za 120 mln to wiadome było, że kasa w błoto.. Facet ma tylko lewą nogę, nie drybluje prawie wgl, nie ma dynamiki...

1

@jacobFCB Co do tego, że w Atletico był kozakiem to Atletico zupełnie inaczej gra, dużo bardziej minimalistycznie i głównie ustawieniem 4-4-2 gdzie każdy musi biegać i bronić.

0

@Coutinho007 Jak dla mnie transfer AG miał też na celu m.in. uspokojenia tendencji socios, kibiców, po wpadce z Liverpoolem i przegranym finałem PK oraz zainteresowanie Neymarem w tym czasie, żeby zmienić nastroje.

0

@Coutinho007 Przypomne tylko, że Coutinho ciągnął wtedy reprezentacje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?