La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1386 Culés

1

Niby ludzie mówią, że Anglicy w La Liga lipa. A ja wam powiem, że takiego Moucika to bym u nas przytulił :D

2

@Coutinho007 W Anglii tego trochę jest : Mount, Greenwood, Sancho, Foden czy Saka.

1

@Encore Grealish, Trent, Kane, Rashford. Każdy z tych zawodników w Barcy myślę, że był by wartością dodatnią.

1

@Coutinho007 jest Cou, Pedri, Messi i Griezmann a Ty jeszcze Mounta chcesz? :D

0

@Coutinho007 Oni troche starsi :D

1

@messi564 I tak nie przyjdzie, Ale pasował by. Fajny chłopak, Coutinho mi przypomina.

2

@Encore Racja ale też świetni zawodnicy. Szkoda, że to Anglia ma obecnie taką kopalnię talentów :/

1

@Coutinho007 Dobre szkolenie maja. No i liga też robi swoje.

1

@Encore Gorzej w Hiszpanii.

0

@Coutinho007 Nie wiem jak dziś, ale w ostatnim sezonie to Pulisic, który grał dużo mniej wyróżniał się bardziej niż Mount na przestrzeni całej kampanii. Dla mnie jest przyzwoity ale to nie poziom, który na teraz pasuje do Barcelony.

1

@Encore Z takich talentów co mnie naprawdę w Hiszpanii przekonują to jest nasz Fati, Pedri i Ferran Torres.

1

@Hrzan Dzis świetny mecz. Ogólnie to jest młody chłopak, który jeszcze nie osiągmał swojego sufitu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?