La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 681 Culés

konto usunięte

53

Myślę, że każdy będzie tęsknić za Luisem :(
Jednak nie ma co się smucić. On nie umarł, a po prostu zakończył swoją przygodę z Barcą. Jemu i tak już bliżej końca kariery. Wspomnień z nim związanych oraz trofeów, do których się przyczynił nikt nam nie odbierze :) Myślę, że Suarez zawsze będzie bardzo zżyty z Barcą i nigdy nie przestanie nosić jej w sercu.

Wielkie dzięki za wszystko, Luis!

2

@LuisSalvano Rzadko bo rzadko ale zgadzam się drogi Luisie.

0

@LuisSalvano Odważne stwierdzenie, choć błędne. Godne podziwu jest to co Suarez osiągnął i co dał drużynie, ale tęsknić po Nim nie będę. Piłkarze przychodzą i odchodzą. Tak było gdy odchodził Xavi, Iniesta, Puyol (ostatniego zrobiło się lekko szkoda, że te kontuzje w 2014 go wykończyły), ale za żadnym nie tęsknię. Futbol idzie dalej i trzeba z tym żyć. Przyjdzie ktoś nowy za Luisa, potem następny i tak dalej...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?