La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

konto usunięte

7

Co do Suareza to uwielbiam tego zawodnika. Jeden z najlepszych napastników w historii. Osiągnął wiele, wygrał wiele, udowodnił wiele. Piękna sprawa, ze mieliśmy takiego grajka w swoim zespole. Ktoś wspominał, ze przed jego przyjściem były ploty o Aguero i pamietam, ze na jakimś swoim fp o Barcie o tym pisałem, jak ludzie widzieliby trio Neymar-Aguero-Messi. Możliwe, ze jakby Aguero przyszedł to by ladowal w każdym sezonie po 50 bramek, bo wszystko jest możliwe, ale ja jestem zadowolony, ze to Urugwajczyk grał dla tych barw przez 6 lat. W ostatnich sezonach było widać braki i częstsze spadki formy, niemoc strzelecka na wyjazdach w LM, ale dał nam i tak bardzo dużo. Czasami... No dobra często wkurzał jakimś machaniem łapami, wydzieraniem się z pretensjami na kolegów, ale miało to swój klimat i chcąc nie chcąc będzie nam tego brakowało :D
Niech mu się wjedzie w Atletico. Strzeli kilka pięknych bramek i pokaże, ze nadal ma klase.

1

@DaPi nie ma klasy:) zawodnik z klasą nie zachowuje się tak jak on na boisku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?