La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 607 Culés

2

Moze i wiele razy sam narzekałem na Suareza ale mega przykro mi ze odchodzi.
To nie powinno byc tak... Leo, Suarez i Neymar powinni tu zakończyć karierę a trzeba było tylko budować obronę i pomoc pod nich zeby nadal MSN rządziło.

Ja wiem ze Luis to nie wychowanek ale gdyby przyszedł do Koemana i powiedział ze chciałby sprobowac pol roku pod jego wieksza intensywnością to moze cos by to dało. I mysle se gdyby renegocjował kontrakt na niższe zarobki to smialo wszyscy by chcieli zeby jeszcze został. A tak odchodzi :/

konto usunięte

7

@SinMistico Neymar najemnik miał tu zakończyć karierę? Chłopie o czym Ty gadasz.

2

@TheNekro94 zaczyna się xD zapomniałeś dopisać, że pluł na klub

konto usunięte

2

@neymarjr_143 On sam na siebie pluje swoim zachowaniem.

0

@neymarjr_143 chłopie ale masz nick kreatywny

1

@ChampionLW dzięki Champion

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?