- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1944 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1944 Culés
3
Krotkie podsumowanie biznesowe
Kupilismy Sprzedalismy
Suarez €81,7mln Free
Vidal €18 mln Free
Rakitic €18 mln €1,5mln
Turan €34 mln €650K
lacznie kupilismy 4 graczy za €151,7mln
Sprzedalimy za niecale 2,2mln
Biznesowe podsumowanie zarzadzania klubu FC Barcelony
Teraz przy obecnych cenach € by sie przydalo, bo fajnych grajkow mozna byloby wyciagnac za dobre €
Oni teraz pozbywaja sie graczy z dlugoterminowymi kontraktami by zaoszczedzic kase
A dopiero co przedluzyli kontrakt z Miroticem do 2025 roku , gwarantujac mu jeden z najlepszych kontraktow w Europie
Rece opadaja
4
@RadekACCA Nie jesteś do końca normalny, po 1 w jakim wieku i w jakiej sytuacji przychodzi dani piłkarze ile lat grali w klubie, w jakim wieku i w jakiej sytuacji odchodzą Ci piłkarze chciałbym żeby za 34 letniego Suareza i Rakiticia dostali 100 mln?
0
@kiper09 nie zrozumiales prostego postu .Czytanie ze zrozumieniem sie klania i to bardzo widocznie
Skoro przeszkadzaja im gracze z dlugoterminowymi kontraktami i pozbywaja sie ich za free , to w miedzyczasie rzucaja kontrakt Miroticowi do 2025 roku .Widzisz tu gdzie logike ? Przeciez Mirotic bedzie mial prawie 35 lat jak ten kontrakt sie skonczy
skoro tak ubolewali to czemu taki kontrakt dostal koszykarz ?
0
@RadekACCA ty jestes ksiegowym? wiesz coś o amortyzacji i ile klub zarobił dzięki trofeom z tymi pilkarzami w skladzie?
0
@NaFazieHitman nie, nie wiem nic o amortyzacji , tym bardziej ze komentowalem ten raport EY za rok 2018 setki razy ale dopiero teraz pytasz.Masz wyczucie i po raz kolejny raz to napisze .Mowiles juz setki razy ze klub nie ma pieniedzy itd
Skoro oddaja graczy ze free i przeszkadzaja im dlugoterminowe kontrakty , to czemu podpisuja Mirotica do 2025 roku ? .Przeciez oni mowia raz cos , a robia odwrotnie
Zrozumiales teraz post ?
0
@RadekACCA ja cie nie atakuje probuje sie coś dowiedzieć więcej