La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1546 Culés

14

Juan Miranda aktualnie rozegrał w presezonie Barcy B 3 mecze (180 minut) i na koncie ma obecnie 4 asysty i 1 bramkę. Lewy obrońca notuje bezpośredni udział w bramce średnio co 36 minut. Liczę, że znajdziemy mu odpowiedni do rozwoju klub. Na rezerwy i 3. ligę jest zbyt dobry. Wciąż widzę w nim bardzo duży potencjał. Schalke nie było po prostu najlepszym klubem do rozwoju. Najlepiej jakby regularnie grał w LaLidze.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 co można powiedzieć o Arnau tenasie? Będzie cos z chłopa?
Co z Lazaroviciem?
Dostał Golden Boya i teraz co?

1

@ViscaBarca123 Tylko żeby było lepiej niż w Schalke z tym. Może zamiast Firpo go do 1 drużyny wziąć?

6

@Coutinho007 Gorszy na pewno nie będzie.

5

@Ansufati123 Arnau Tenas to moim zdaniem najbardziej utalentowany bramkarz La Masii. Zdecydowany potencjał na pierwszy zespół, materiał na następcę ter Stegena i za kilka lat kapitana.

Lazar nigdy nie dostał Golden Boya, był z 2 albo 3 razy nominowany do tej nagrody i to po tym, jak przez większość sezonu był kontuzjowany. Będzie bramkarzem Barcy B w tym sezonie.

0

@ViscaBarca123 Może być tak samo zły albo może być Lepszy, Firpo generalnie nic nie pokazał i na serio można by było się zastanawiać nad tą ofertą od Interu. Człowiek za Digne tesknił jak go widział a jak widział Daviesa to bolało mnie że taki ktoś jest jak Junior u nas a w Bayernie, że mają takiego Kozaka jak dżazga nie powiem gdzie :D

0

@ViscaBarca123 Tak jeszcze odnośnie agenta Fatiego Mendesa. Nie obawiasz się trochę, że ten człowiek został jego agentem?

3

@Coutinho007 Nie. Moim zdaniem Mendes został zatrudniony tylko po to, żeby wynegocjować dla Ansu lepszy kontrakt. Fati nie ruszy się z Barcelony. Nie ma opcji, w to nie uwierzę.

0

@ViscaBarca123 Obyś miał rację, generalnie chłopak tak samo jak Leo sporo może zawdzięczać klubowi.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 sorka pomylilo mi sie. Coś słyszałem o Lazaroviciu że duży talent i go skojarzyłem z wygraną :)

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 większy talent niż Pena? Bo nie liczę 4 bramkarza nazywa się chyba Sergi Puig bo nie wydaje mi się żeby był zbyt dobry. A lazarevicia nie liczę bo chłop był kilka razy nominowany do golden boya więc chyba to nie byle Ogórek. No ciekawe. Jest jakieś info ze penia ma iść na wypożyczenie?
Collado i Monchu już poszli. Tacy gracze nie mogą grać w 3 lidze

0

@Ansufati123 Tak, większy talent niż Pena. Puig był słaby, już go nie ma w rezerwach. Odnośnie wypożyczenia Inakiego nie ma jeszcze informacji. Collado nigdzie nie odszedł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?