La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1911 Culés

konto usunięte

54

Piękny Bośniak zagrał bardzo dobrze i oby on z De jongiem grał a nie Sergio Sztanga Busquets.

6

@Hushovt
Ale de Jong dzisiaj nie zagrał dobrze. Z 6-7 razy miał wychodzących zawodników to obrót w tył i zwalniał, w obronie nie przewidywał gry. Pomijam tą stratę w polu karnym. De Jong musi się jeszcze wiele nauczyć - Busi duzo niepotrzebnych, niechlujnych strat, ale piłki między linie przeciwnika przednie, jak i kilka przechwytów na wyprzedzenie.

konto usunięte

0

@pax Nie powiedziałem,że zagrał dobrze. Zgadzam się z tym co napisałeś ale mimo wszystko wolę by grał Holender niż Busi.

konto usunięte

0

@Hushovt De Jong chyba z Busim grać nie lubi, bo zawsze wtedy gra przeciętnie albo słabo.

0

@Hushovt
Ja wolę jak jest rywalizacja i wygrywa ten który w danym momencie jest lepszy. Wolałbym aby po jednych tzw.amigosach nagle stworzono następnych.

konto usunięte

0

@pax No ale nie oszukujmy się Busi zagra sporo dobrych meczy ale on bardzo odstaje w kluczowych momentach widać,że po prostu obecny football nie jest dla niego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?