La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

9

Nie wiem czy się zgodzicie, ale wydaje mi się, że kiedy gra Busi i de Jong razem, to wygląda to tak jakby Sergio dusił swą obecnością młodego - nie wspominając o tym, że jest zbyt wolny i zbyt statyczny. Myślę, że Koeman to widzi i kiedy Pjanić dojdzie do formy fizycznej, to Busi usiądzie na łwce - nie ma innej opcji, gdyż na dziś nie ma już dla niego miejsca w pierwszej 11.

2

@Pilka_jest_okragla To samo uważam, nadal Busi ma za dużo do powiedzenia w wyprowadzaniu piłki. On powinien ją tylko i wyłącznie odbierać, dzisiaj zaliczył tyle strat w pierszej połowie że to głowa mała. Ogólnie zacznijmy od tego ze jego w tym klubie nie powinno być

konto usunięte

0

@Pilka_jest_okragla Busquets trzyma De Jonga na smyczy i nie pozwala mu dobrze grać? Już bez przesady. To tak jak z tłumaczeniem słabej gry Griezmanna obecnością Messiego na boisku

0

@Pilka_jest_okragla tak, jedyne co mnie martwi to jak to ma się do tego, że Busi jest jednym z kapitanów, gdyby był do odstrzału, ewentualnie tylko do rotacji to byłby wybrany właśnie na jednego z kapitanów? Moim zdaniem jego czas nadszedł, powinien odejść zapamiętany dobrze, a nie na siłę zostać i zacierać swoją legendę, którą niewątpliwie jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?