La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

konto usunięte

2

Zauważyłem, że na tej stronie się atakuje młode talenty z innych klubów, takie jak nawet niesamowity ostatnio Greenwood czy niedawno ktoś mówił, że Sancho jest przehypowany (HAHA), a najbardziej jest najazd na Viniciusa. Nie rozumiem tego, chłopak sobie gra, całkiem nieźle mu to wychodzi, Piqué wykręcił kiedyś tak, że ten zapomniał jak się nazywa, a w ostatnim klasyku nas pogrążył. Co prawda, uważam, że Fati jest o niebo od niego lepszy, ale po co ta mowa nienawiści, dlaczego nie możemy cieszyć się tym, co mamy, tylko nakręcać taką spiralę wyzwisk (nie mówię tylko o sytuacji z krytyka danego piłkarza)

1

@Ronnie1992 Gdzie tu widziałeś wyzwiska na Viniciusa?

3

@Ronnie1992 Winicjusz to akurat jest cienki jak sik węża... Nic innego nie potrafi jak gonić bezmyślnie po skrzydle! A z Sancho będzie kot, z Greenwooda tak samo.

2

@Ronnie1992 Na tej stronie sie jedzie po każdym ;p

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

konto usunięte

1

@SonBarcaGoku faktycznie, to zauważyłem, to takie typowo polskie - obrzucanie tego kogo nie lubię mięsem ;D

konto usunięte

2

@Ronnie1992 Nie dodałeś jeszcze jednej rzeczy, mianowicie przy próbach umniejszania takim zawodnikom dochodzi również przecenianie swoich graczy. Miranda był do niedawna najlepszym lewym obrońcą 2000+ na świecie, Todibo miał w przeciągu dwóch sezonów wciągać dupą de Ligta, Fati w przyszłości będzie na poziomie Messiego, Puig z Aleną i Busquetsem mieli stworzyć najmocniejszą pomoc na świecie itp.

1

@Ronnie1992 sancho jest z 20x lepszy niz ansu i kazdy nasz mlodziak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?