La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

3

Skoro najwidoczniej Koeman chce rozwiązać problem Messiego przez ustawianie go na 9tce,dzięki czemu nie przechodzą przez niego wszystkie piłki, a jeśli już ma kontakt z futbolówką to blisko bramki rywala, to dlaczego mielibyśmy kupować napastnika? Żeby znowu wystawiać 9tke na skrzydle? Od biedy zagra tam Braithwait,Griezmann też zrobi robotę,a 90% spotkań spędzi tam Messi. Transfer depaya całkowicie stracił dla mnie sens w momencie w którym zobaczyliśmy ustawienie z Griezmannem z prawej i Messim z przodu. Depay lepszy od griezmanna z prawej strony nie będzie, a jeśli szukamy alternatywy to jest szybszy Dembouz który może tam zrobić wiatr.Z przodu można powiedzieć że mamy drużynę kompletną, jakikolwiek transfer zabierze tylko minuty Dembele/fatiemu/trincao/pedriemu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?