La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 715 Culés

2

Ale z tym Destem to zabawa. Rzucają co chwila jakieś okruszki, a to już jedzie, a to stoi, a to już znowu leci. Już załatwione wszystko 'deal done', ale jednak nie, bo zostały do podpisania małe szczegóły, a przecież jeden szczegół może mieć wartość kilku milionów euro. Tak więc, albo ktoś nie zna znaczenia wyrażenia 'deal done', albo niech użyje innego określenia, bo to jest śmieszne.

3

@Pilka_jest_okragla Jest tez inne wyjście... nie czekać z wypiekami na twarzy aż pan X czy Y rzuci ochłapy z kolejnymi gorącymi informacjami, które tak naprawdę gorące nie są. Ja już przestałem się tym grzać, z roku na rok coraz większy dystans. Uczę się z każdym okienkiem "Czekać do oficjalnej informacji z klubu". Hiszpanie piszą, że u nas, Niemcy, że w Bayernie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?