La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

1

Jeśli Depayowi kończy się kontrakt dogadać się z nim za darmo za rok a teraz dać czas Dembele.Jeśli odehdzie Messi będzie miejsce dla wszystkich o ile Dembele się sprawdzi.

1

@Borneo a ja bym osobiście wolał Depaya i Konrada de La Fuente in i Dembele out. Ousmane nie ma głowy do piłki na najwyższym poziomie, spóźnia się na treningi a taki Depay czy Konrad gryzą trawę by zaimponować Koemanowi. Przykre jest to, ze ktoś tak niechlujny ich blokuje i pobiera jeszcze takie kolosalne pieniądze. Uważam, ze Dembele zostanie jeszcze na przyszły sezon i będę mu kibicował jeśli tak się stanie ale musi zmienić podejście i skupić się na futbolu bo inaczej nic z tego.

0

@tomasz.s94 Nad Dembele trzeba zapanować a nie się go pozbywać można mieć ich obu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?