La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

6

Rząd zamiast uparcie iść w głupią strategię ddm (dystans, dezynfekcja, maseczki) i lokalne ograniczenia, które się nie sprawdzają powinien zacząć zarządzać epidemią. Powinno to wyglądać tak:
- rozdysponowanie testów i zwiększenie ich ilości
- umożliwienie samorządom (poziom powiatu albo gminy), gdzie jest najwięcej zarażeń zawarcie umów z lokalnymi laboratoriami, by mogły same zlecać testy i powszechnie testować mieszkańców
- znieść nakaz izolacji i kwarantanny dla osób podejrzanych o zachorowanie na koronawirusa.
Strategia MZ doprowadzi zaraz do tego, że wielu lekarzy wyląduje na kwarantannie i nie będzie komu leczyć innych pacjentów. Diagnostyka chorób np. nowotworowych i tak leży.

konto usunięte

2

@tobiasson92 Rząd to powinien ogłosić koniec tego, i powiedzieć że z tym trzeba żyć, że to choroba jak wiele innych. I powinniśmy wrócić do normalnego funkcjonowania.

1

@chudymc nie słyszałem żeby jakaś choroba w ostatnich latach powoli zapełniała szpitale ( w małopolsce nie ma miejsc na zakaźnych to samo na podlasiu) albo doprowadzała do tego że powoli brakuje respiratorów ( mamy koło 9 tys, ale rozrzuconych po całym kraju) do tego stopnia, że w Toruniu w zeszłym tygodniu zmarł pacjent 72 letni z powodu koronki bo w szpitalu został im 1 wolny i mieli do wyboru chorą 34 latkę ( też koronka) wiec ja wybrali.

konto usunięte

0

@tobiasson92 @chudymc tak wygląda sytuacja, planowe zabiegi odwołane, mobilizacja personelu do covid.
https://zapodaj.net/c1dee54c56391.jpg.html

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?