La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 862 Culés

konto usunięte

39

Jorge Jesus (trener Benfiki) do Rubena Diasa podczas pożegnania w szatni:

"Opuszczasz klub, który jest większy niż Manchester City, jest po prostu mniejszy finansowo".

Benfica -> 2 Ligi Mistrzów i 5 finałów.
Manchester City -> 0 Ligi Mistrzów i 0 finałów.

konto usunięte

0

@NeroTFP true.

konto usunięte

36

@NeroTFP i co mu z historii, ma oglądać stare trofea? Ostatni raz Benfica wygrała LM/PE ponad 50 lat tu! On nie żyje przeszłością, tylko swoim życiem i dobrze.

0

@MESSIah16 Jakby tak żyć samą historią, to Milan by był lepszy niż Atletico czy Sevilla, a obecnie jest od tych klubów słabszy.

2

@daniel32778 No słabszy od Sevilii i Atletico Milan obecnie też bym nie powiedział, że jest. Może kadrowo i na papierze, ale w lidze lecą ostatnio jak burza.

2

@NeroTFP w dodatku regularnie przegrywaja w LM. :D

0

@NeroTFP Sluchaj Ruben, zostniesz w Benfice i bedziesz walczył o mistrzostwo w najlepszej lidze na swiecie :) , krajowy puchar tymbarka i miał szansę za rok zrewanżowac się PAOK-owi w eliminacjach CL :)

konto usunięte

0

@NeroTFP Benfica ma syndrom Liverpoolu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?