La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 739 Culés

konto usunięte

6

Moim zdaniem Dembele powien zostać sprzedany. Ma wielki talent, tego mu nikt nie zabierze. Ale zero w nim profesjonalizmu, ciągłe kontuzje. Lata lecą, głównie przesiedziane na ławce albo w karetce. Ilu juz było świetnych piłkarzy którzy nigdy przez takie podejście i kontuzje nie przeskoczyli pewnego poziomu. Sympatyczny się wydaje ale to nie wszystko. Daje magię ale co z tego skoro daje ją tak rzadko. Z każdym sezonem jego cena spada a wysoki kontrakt zostaje. Przedłużyć nikt z nim nie będzie chciał bo wysokość, przecież jeśli te sezon znów spedzi na ławce i trybunach to cudem będzie go sprzedać za więcej niż 30 mln. Wielkie ryzyko.

0

@SiSenior moim zdaniem nie w koncu mamy jakichkolwiek fizjo i widac ze maja do chlopaka inne podejscie niz za poprzednich lat obecnie i tak dostaniemy za niego siate gruszek takze uwazam ze za rok na pewno tanszy jak obecnie to nie bedzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?