La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1016 Culés

0

I jak tam pierwsze chwile z FUT? W placementach zrobiłem 3-1-1. Remis przez wylewy, a w piątym chłop był lepszy. Gra jest jakaś flegmatyczna, wylewów nadal pełno. W dwóch meczach rivals jeden miał już Messiego ,a drugi pełny skład Francji z Mbappe, Pogbą, Dembele, Varanem, Lengletem, Kante itd. Chyba jednak nie kupuję.

0

@PatrychoO na początku słabiutko ale jak juz zrobiłem ciekawy skladzik to gra sie przyjemniej

0

@PatrychoO Wiesz, teraz większość ludzi ładuje FP ile wlezie. Więc jest spore prawdopodobieństwo na trafienie takich składów, a na pewno dużo większe niż będzie po premierze gry.

0

@PatrychoO
Ja narazie 3-0-0. 9-1 wygrana, 6-1 oraz 2-0. Skład narazie jest okej, Laimer mi robie robotę w środku pola, na ataku Hwang Hee Chan i Aubameyang wypożyczony i tak lecimy z lamusami :D

0

@ObiektywnyKibic121 w ogóle co mecz u mnie leci 10 goli razem. Tragedia. Nie wiem, czy nie spróbuję PES.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?