- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1363 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1363 Culés
7
Grupa D:
Benfica, Standard Liege, Rangers, Lech.
0
@NeroTFP Jedna z 3 najgorszych grup, po F(Napoli, RSSS i AZ) oraz E(PSV, Paok, Granada). Mogło być lepiej.
1
@Pressinho Chłopie nikogo z top 5 nie mamy, nie wymyślaj :P
0
@Mario96w Ale awansują 2 drużyny, nie jedna. Wolałbym grać o awans z Izraelczykami niż Szkotami czy Belgami. Poza tym Benfica jest zdecydowanie mocniejsza niż Granada, RSSS, i może nawet Milan.
1
@Pressinho Benfica to jedno, ale z tymi dwoma możemy nawiązać kontakt ^^
0
@Mario96w Rangersi będą koszmarem dla Lecha. Kolejorz ma problem z obroną przed wrzutkami i stałymi fragmentami gry, a te drużyny z Wielkiej Brytanii zawsze mają opanowane niemal perfekcyjnie. Jeden z najcięższych przeciwników z 3 koszyka. A ze Standardem spodziewam się wyrównanych spotkań, no ale lepsi od Belgów z 2 koszyka to są tylko Leicester, RSSS i Paok. Slavia i Dinamo to już nie te same drużny co rok temu.