- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 672 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 672 Culés
4
Właśnie wszedłem w pierwsze artykuły o Ansu Fatim z 18 czerwca 2019.
Chciwość, on musi zapracować na kontrakt.
Co to ma być że jakiś młodziak ma czelność domagac się pieniędzy
Zobaczymy czy za dwa lata zadebiutuje chociaż w seniorach w tedy dopiero będzie mieć prawo głosu.
Dziś każdy z tamtego artykułu dałby się pociąć żeby Ansu podpisał nowy kontrakt!)
0
@jeyx77x Ja już wytedy chciałem jego pozostania i postawienia na niego jak widać :)
https://www.fcbarca.com/89332-sport-operacja-zwiazana-z-przedluzeniem-kontraktu-ansu-fatiego-stanela-w-miejscu.html
0
@jeyx77x Akurat w tamtym czasie wiele osób uważało podobnie, bo nie był jeszcze w tym miejscu, co jest teraz. Nikt się nie spodziewał, że Fati będzie przerastał roczniki sporo starsze 98-99 o kilka klas, a w tym przypadku, to jest duża różnica wieku.
0
@daniel32778 Za Kubo sporo osób też płacze a jednak jak widać można było inaczej postąpić. Jeżeli ktoś ma potencjał to lepiej stawiać na takich właśnie zawodników niż kupować takiego Griezmanna np za furę kasy i dać mu pensje 2 w klubie i nagle taki ktoś jak widać nie spełnia oczekiwań.
1
@daniel32778 nikt nie uważał nic co miało wartość bo miał w tedy 16 lat i grał w Juvenilu, nikt nie wiedział kto to poza @ViscaBarca123 .
Większość natomiast wyzywała,że chciwy itp itd
1
@jeyx77x Tak samo było odnośnie Kubo. Nie rozumiem, czemu tak ciężko pojąć, że czasami trzeba po prostu zaryzykować, tym bardziej, jeśli są znaki na niebie i ziemi, że może się to opłacić. Ciekawe, czy dzisiaj Barcelona zdecydowałaby się na leczenie Messiego? Obawiam się, że nie. A część kibiców domagałaby się linczu decydentów ściągających chorego.