- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1393 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1393 Culés
1
,,Wydaje mi się, że nie będziemy mieć głównego trenera. Kevin może pełnić te obowiązki, ja również będę w stanie to robić''-Kyrie Irving
Takie coś nigdy się nie może dobrze skończyć.
@student97r @fart
0
@Encore Dlaczego tak?
1
@VenoM Bo to Kyrie Irving :v
2
@Encore Ostatnio Irving powiedział też, że pierwszy raz w karierze będzie grał z zawodnikiem, który będzie potrafił oddać najważniejsze rzuty w meczu. :D Potem mówił, że nie chciał nikogo urazić, ale trudno byłoby odebrać te słowa inaczej, jeśli grałeś z Jamesem. :D
https://www.mvpmagazyn.pl/artykul/durant-bardziej-godny-zaufania-niz-lebron-wedlug-irvinga-tak
Co do wypowiedzi na temat trenera, takie zachowania mogą doprowadzić do chaosu. Nash jest niedoświadczonym trenerem i ciężko będzie mu to ogarnąć, skoro gwiazdy mówią takie rzeczy. :D Irvinga lubię jako zawodnika, dziękuję mu za mistrzostwo dla Cavs, ale liderem jest słabym, a jego wypowiedzi to jakiś absurd. :D
1
@student97r Hah też to widziałem z LBJ.Jeszcze nie zagrał nawet 1 meczu z KD a już mówi takie rzeczy ;vv
0
@Encore Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Dla rywalizacji byłoby dobrze dołączyć kolejną drużynę do walki o mistrzostwo. :)
0
@student97r Potencjał ogromny ale jednak nigdy nie jest dobrze gdy masz aż takich 2 zawodników co lubią dominować na piłce.
0
@Encore Wielu też chętnie zobaczy Duranta po kontuzji. Oby wrócił do najlepszej formy. Nashowi też życzę jak najlepiej, chociaż zadanie łatwe nie będzie. :)
0
@Encore Kyrie Irving xD to chyba najlepszy komentarz. Coś czuję, że nic z tego projektu Nets nie zostanie skoro na starcie mamy takie akcje.
1
@student97r Wielu zawodników po tak ciężkich kontuzjach długo dochodzili do formy i uważam, że KD czeka to samo. Przyszły sezon raczej będzie takim "testowym" dla KD. Tak samo było z PG13 czy Haywardem a teraz jest podobnie z Oladipo.