La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

1

,,Wydaje mi się, że nie będziemy mieć głównego trenera. Kevin może pełnić te obowiązki, ja również będę w stanie to robić''-Kyrie Irving
Takie coś nigdy się nie może dobrze skończyć.
@student97r @fart

konto usunięte

0

@Encore Dlaczego tak?

1

@VenoM Bo to Kyrie Irving :v

konto usunięte

2

@Encore Ostatnio Irving powiedział też, że pierwszy raz w karierze będzie grał z zawodnikiem, który będzie potrafił oddać najważniejsze rzuty w meczu. :D Potem mówił, że nie chciał nikogo urazić, ale trudno byłoby odebrać te słowa inaczej, jeśli grałeś z Jamesem. :D
https://www.mvpmagazyn.pl/artykul/durant-bardziej-godny-zaufania-niz-lebron-wedlug-irvinga-tak
Co do wypowiedzi na temat trenera, takie zachowania mogą doprowadzić do chaosu. Nash jest niedoświadczonym trenerem i ciężko będzie mu to ogarnąć, skoro gwiazdy mówią takie rzeczy. :D Irvinga lubię jako zawodnika, dziękuję mu za mistrzostwo dla Cavs, ale liderem jest słabym, a jego wypowiedzi to jakiś absurd. :D

1

@student97r Hah też to widziałem z LBJ.Jeszcze nie zagrał nawet 1 meczu z KD a już mówi takie rzeczy ;vv

konto usunięte

0

@Encore Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Dla rywalizacji byłoby dobrze dołączyć kolejną drużynę do walki o mistrzostwo. :)

0

@student97r Potencjał ogromny ale jednak nigdy nie jest dobrze gdy masz aż takich 2 zawodników co lubią dominować na piłce.

konto usunięte

0

@Encore Wielu też chętnie zobaczy Duranta po kontuzji. Oby wrócił do najlepszej formy. Nashowi też życzę jak najlepiej, chociaż zadanie łatwe nie będzie. :)

0

@Encore Kyrie Irving xD to chyba najlepszy komentarz. Coś czuję, że nic z tego projektu Nets nie zostanie skoro na starcie mamy takie akcje.

1

@student97r Wielu zawodników po tak ciężkich kontuzjach długo dochodzili do formy i uważam, że KD czeka to samo. Przyszły sezon raczej będzie takim "testowym" dla KD. Tak samo było z PG13 czy Haywardem a teraz jest podobnie z Oladipo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?