La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

konto usunięte

0

No i właśnie tak będą wyglądać mecze bez klasycznej 9 z zespołami z topu. Tak samo było za Tito I za Martino, wtedy też graliśmy bez 9 i z lepszymi zespołami w ataku wyglądaliśmy słabo, bo z przodu nie miał się kto rozpychać, robić miejsca dla innych. Messi na 9 mógłby funkcjonować gdybyśmy mieli dobre oba skrzydła.

No, ale my w dalszym ciągu gramy bez prawego skrzydła. Griezmann nie może tam grać, bo jak ma do przedryblowania choćby jednego przeciwnika to ma pełne gacie i oddaje piłkę. Nie ma się co dziwic, że nikt do niego nie chce podawać na skrzydło, bo nie ma to sensu, on i tak nie wda się w żaden pojedynek tylko zaraz odda piłkę. Mógłby chociaż raz na parę meczów wdać się w jakiś drybling, chociaż jakiegoś prostego zwodu spróbować.

1

@Mysliwy ponoć sam mówił że nie umie dryblować, chłop do odpalnia w tym okienku razem z Suraezem i resztą, myślę że wtopimy na nim duzo siana

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?