La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

1

Ligi raczej nie da się wygrać, wygrywając wszystkie mecze od a do z i remis z Sevillą to raczej nie powinien być traktowany jak jakaś wielka ujma na honorze, ale fakt faktem , gra zachowawcza. Trochę szkoda , że Koeman co mecz reaguje tak samo i zaczyna tymi samymi zawodnikami, a potem wprowadza też tych samych. Dzisiaj moim zdaniem od zmiany Pedri / Trincao, lepsza byłaby zmiana Dembele/Puig ze zdjęciem Griezmanna i Busiego oczywiście.

2

@panczo jakby nie patrzeć u siebie z Sevillą to jednak regularnie wygrywaliśmy. Wyjazdowy remis z Sevillą jest ok, ale jednak domowy to jest rozczarowanie. Szkoda, że sędzia nie zajął się odpowiednio sytuacją kontrowersyjną z karnym.

0

@mekston zgoda, ale za każdym razem to była inna Sevilla w innym miejscu i innymi piłkarzami. Ta dzisiejsza Sevilla to lider, z kompletem punktów, dobrym trenerem i sukcesami.

0

@panczo jasne Sevilla pokazała z Bayernem że jest mocna, do tego w drugiej połowie zupełnie na 35 minut wylączyli naszą ofensywę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?