La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

0

Roberto z Sevilla MVP. Na poczatku zablokowana wrzutka i strzal. Czesto sie podlaczal, ale Messi, Busi i chyba FDJ pomijali go. Antek raz go puscil, raz niedokladnie Pique i pod koniec chyba FDJ, ale niedokladnie do Antka, bo ten mu uciekl. Nasza prawa strona byla zamknieta wrecz. 2 polowa i w koncu wiecej z przodu pilek mial. Raz powinien byc wolny, raz dobrze zlamal do Cou do srodka. Wrzucil bodajze 2 razy i po jednym, jak nie obu cornery byly. Bardzo dobrze zneutralizowal gre rywali po swojej stronie znowu. Bodajze raz , gdy Araujo prawie swojaka wbil zle popilnowal, a tak to najlepszy.

(Nie mam wychwyconych momentow, ale to co zapamietalem z tych 4 powtorek.)

Araujo dla mnie obok niego, ale wieksze wrazenie na mnie zrobil Sergi.

0

@Rewolucja123 Oglądałeś ten sam mecz 5 razy? ;d

1

@inViNcibl3 Fati, Messi, Antek i Cou. Analizowalem kazdego.

1

@Rewolucja123 Dla mnie chyba Pique MOTM.

0

@Coutinho007 Pique mimo wszystko popelnil babola na poczatku 2 polowy, gdy wszedl w drybling i stracil.

2

@Rewolucja123 Ale asekuracja Desta i ogólnie praca w defensywie bardzo dobra.

1

@Coutinho007 tak. Kazdy dal pozytywna zmiane z zmiennikow. No oprocz Trincao i jego setki. :>

3

@Rewolucja123 Trincão dał najgorszą zmianę ze wszystkich.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?