La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 835 Culés

6

Widzę coraz to bardziej absurdalne próby wciskania Griezmanna na każdą pozycję na boisku.
Czas pogodzić się z tym, że jego po prostu nie da się nigdzie wcisnąć, bo na każdej pozycji jest słaby. Ławka czeka i tam powinien być wystawiony.

0

@Bartek22 no nie wiem, Trincao troche chaotyczny jest. Byćmoże narazie dobrą opcją byłoby pierwsze 45 min Grieza, a druga połowa ktoś inny? Dembele/Trincao, to za bardzo bym się bał żeby całe 90 minut latali, tymbardziej z jakimś Realem czy coś.

konto usunięte

2

@Jakchcesz Trincao został dwukrotnie wrzucony na wysokiego konia i wielkie zdziwienie, że nas nie zbawił. Dajny mu szansę od 1 minuty.

1

@Jakchcesz Griezmann nie jest chaotyczny, bo nie ma piłki, więc nie ma czego zepsuć.
Ja się w ogóle nie obawiam. Jaki jest sens trzymania na boisku słabego Griezmanna, tylko dlatego, bo jest "bezpieczną opcją". Nie stracimy nagle 4 bramek jak zamiast niego zagra Trincao.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?