La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

konto usunięte

1

Byliście kiedykolwiek na żywo przy oświadczynach? Jak wrażenia?

Ja w zeszłym roku byłem na gali wrestlingu. jeden z właścicieli był w ringu z mikrofonem i przeczytał prywatną wiadomość którą dostał od jednego z fanów z prośbą czy ten przed rozpoczęciem pierwszej walki będzie mógł zadać ważne pytanie swojej dziewczynie. Właściciel dał temu fanowi mikrofon po czym ten klęknął przed swoją kobietą i oświadczył się jej. Cudowna reakcja publiki która wybuchła po przyjęciu oświadczyn. Wielu osobom może się nie podobać ze ktoś się oświadcza publicznie przy innych, ale to ma swój urok.

konto usunięte

4

@PrinceDamon Ja nie jestem zwolennikiem, bo coś takiego wywiera dodatkową niepotrzebną presję

0

@PrinceDamon ja byłem przy swoich :D baa nawet przed oświadczynami zaśpiewałem piosenkę karaoke w jakiejś knajpie w szklarskiej Porębie :D kurła jak teraz tak myślę to było moje 180 sekund :D powiedzieć że 5 minut to za dużo :P

0

@PrinceDamon Gala gdzie się odbywała? W Anglii?

konto usunięte

1

@lucas/catalan tak, gala Progressu, największej brytyjskiej fedki. Jakieś 2 lata temu ktoś tez się oświadczył na RAW w trakcie segmentu Brocka i Heymana, którzy im pogratulowali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?