La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

4

Pierwszy półfinał w karierze Schwartzmana stał się faktem. Świetny mecz Argentyńczyka w bardzo niekorzystnych warunkach. Imponuje przygotowaniem fizycznym i myślę, że tak długi czas spędzony na korcie w tym meczu wcale nie przekreśla jego szans w półfinale.

0

@JimMorrisonFCB zwłaszcza że półfinały w piątek więc ma 2 pełne dni na regenerację + dzień meczowy +lekki trening więc myślę że gdzieś w ewentualnej 3-4 godzinie półfinału będzie widać zmęczenie

0

@JimMorrisonFCB Nadala już na mączce w Rzymie pokonał

1

@Cvzx bardzo niewygodny rywal, myslę, że Nadal mógł preferować grę z Thiemem.

0

@JimMorrisonFCB Jak widzisz jutrzejszy mecz Djoko z Carreno? :D
@mekston Rafa dostał niezłe lanie od Diego w Rzymie i albo podziała to na niego motywująco i wręcz zdominuje rywala lub wyjdzie pasywnie i będzie przebijał piłkę. Ale myślę, że półfinał Rafy z Diego nie potrwa trzech setów, tylko conajmniej cztery :D

1

@Barca_Big_Moment był kiedys taki ich pojedynek w Paryżu, ktory chyba wlasnie trwał 4 sety. Tam Szchwartzman wygrał seta, a potem nastąpiła przerwa (deszcz?) i Nadal to wziął. Diego jest teraz w życiowej formie, a taka wygrana będzie tylko motywująca.

Natomiast i tak po tej drugiej stronie drabinki jest dużo większe zagrożenie niż Diego dla Rafy.

0

@mekston Pamiętam to był ćwierćfinał w 2018. W pierwszej partii Diego grał bardzo agresywnie i przejmował inicjatywę w wymianach z Nadalem przy stanie 5-4 przełamał i wygrał seta, później wiadomo jak to się skończyło... A kto wie, gdyby nie deszcz bo Argentyńczyk był bardzo rozpędzony.
Co do drugiej strony drabinki to uważam, że Tsitsipasa pyknie Rublow o ile wytrzyma mentalnie i w półfinale będzie równorzędnym rywalem dla Djoko. Grek na Ziemi o dziwo prezentuje się wspaniale, ale jakoś nie widzę, żeby zagrał o dużo lepiej niż Khachanov, którego Nole odesłał do domu pomimo świetnej gry i wręcz życiowej formy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?