La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

konto usunięte

0

@Pawlak1992 jakie miejsce w historii boksu ma Mike Tyson? Jak widziałbyś go w walce z Georgem Foremanem?

0

@MESSIah16 Na pewno był jednym z najlepszych w historii. A z Foremanem byłaby zacięta i na pewno bardzo ciekawa walka, bo obaj charakteryzowali się mocną petardą w ręce, jedną z najsilniejszych w historii boksu.

0

@MESSIah16 Wielu twierdzi że bił kelnerów co jest bzdurą, po prostu jak był w prime to każdy wyglądał przy nim jak amator, przeciwnicy wiecznie wyciągają przegrane z Lenoxem czy Evanderem które odbyły się już po odsiadce, kiedy to Mike nie był już tym pięściarzem co dawniej. Moim zdaniem u szczytu formy pokonałby każdego.

konto usunięte

1

@SonBarcaGoku miał pecha, bo waga ciężka w jego prime była przeciętna, a 10 lat później w starciach z Lennoxem czy Holyfieldem nie był już tym samym zawodnikiem. Trudno tutaj ocenić, aczkolwiek myślę, że Evandera by pokonał. Moim zdaniem nie dałby rady właśnie z Foremanem, bo George to był piekielnie silny potwór, ten z lat 70 znokautowałby Tysona. Dla Mike'a to byłby prawdziwy szok, że ktoś szalenie na niego naciera. Tak czy siak dziś to już tylko dywagację :D

0

@MESSIah16 W historii boksu Tysona widze w czołowej 10, w historii ciężkiej nwm byćmoże top 3 biorąc pod uwage prime time, w przeciwnym razie Tysona nie powinno być w top 7 nawet samej ciężkiej. Gdyby ta walka odbyła sie dziś a walczyliby Foreman oraz Tyson w swoich prime time to napewno bym ich nie obstawił za pieniądze xD. Oglądając tych zawodników od razu rzuca sie w oczy ich fizyczność. Tyson jednak wydaje sie mieć lepszą defensywe i w wymianach które podstępnie prowokowałby zapewne Tyson wydaje mi sie, że Mike zdecydowanie częściej wychodziłby zwycięsko odnosząc znacznie mniej obrażeń co okazałoby sie kluczowe. Tak to sobie wyobrażam :)

0

@SonBarcaGoku Raczej było odwrotnie. Jak Tyson poszedł na dystans z Ruddockiem to Ruddock uważano za nr2 na świecie i super zawodnika. Jak Lennox Lewis niedługo później zdemolował go w 2 rundy to stał się tylko dobry a nie Lewis wybitny chociaż wtedy nie miał porażki i że był lepszy niż Tyson mogło być prawdziwe.
Raczej hejterzy Mike mają rację z tym brakiem rywali, niczemu mu nie ujmując, Biggs alkoholik, Pinkol heroiniarz. Z Tucker dystans z Smithem też...

0

@MESSIah16 Sam Tyson nie chciał walczyć podobno z Foremanem ponieważ cus mówił że skończyłby jak Frazier bo obaj nacierają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?