La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1109 Culés

konto usunięte

4

W piątym meczu finałów NBA gracze Los Angeles Lakers mają zagrać w koszulkach "Black Mamba". Ewentualne mistrzostwo dla Lakers będzie pięknym hołdem dla Bryanta. Bardzo szkoda, że kibice obu drużyn nie mogą tego przeżywać z kibicami we własnych halach.

1

@student97r Ja tam czekam już na nowy sezon :d

konto usunięte

1

@Encore Do nowego sezonu jeszcze daleko. ;) Ciekawe jakie będą transfery. Pod koniec listopada draft.

0

@student97r Nie ma Irvinga i Hardena to nie ma co oglądać. :c

konto usunięte

2

@Encore Dobrze, że gra Irvinga nie jest na takim samym poziomie co jego wypowiedzi, bo to dramat by był. :D W przyszłym roku mają być igrzyska, a tutaj sezon NBA będzie trwał.

0

@student97r No broni się umiejętnościami. Rezerowowi na igrzyska?

konto usunięte

0

@Encore Wydaje mi się, że gdzieś widziałem taką informację. :) Na pewno byłyby większe szanse dla pozostałych reprezentacji.

0

@student97r Nasi to wgl będą?

konto usunięte

1

@Encore Właśnie sprawdziłem, że turniej kwalifikacyjny ma być w przyszłym roku. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?