- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
2
Nie zmienię zdania Depay dałby nam więcej niż Dembele, z nim będą wieczne problemy jak z dzieckiem a do tego kontuzje. Skończy się na tym, że odejdzie za marne pieniądze i tyle z tego będzie. Przyjmę jego odejście bez żalu,. Ile ma to jeszcze trwać? To nie ma sensu. Obawiam się, że będzie cholernie ciężko znaleźć klub, który go będzie chciał kupić. Nie wierzę, że powtórzy się sytuacja jak z Cou.
0
@Kamiloza91 Problemy to mają z nim co najwyżej obrońcy.
0
@Kamiloza91 nie sprawdzimy tego teraz
3
@Kamiloza91 Jeżeli problemem jest to, że raz na miesiąc spóźni się 5 minut na trening, to chciałbym żeby Barcelona miała tylko takie problemy.
Rozumiem, gdyby opychał się niezdrowym żarciem, nie stawiał na treningach i miał wywalone, ale niczego takiego nie ma. Mundo Deportivo i Sporty toczą przeciwko niemu kampanię już od dwóch lat, dziwię się, że ktokolwiek to jeszcze bierze na poważnie.
Zapewne wzięło Cię na przemyślenia po tym artykule ostatnim? Rzeczywiście, zły Dembele, bo nie chce przedłużać kontraktu rok w rok i robić z siebie chłopca na posyłki na wypożyczenia, tak jak Rafinha chociażby.