La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 616 Culés

13

Po tym jak wykryto u Trumpa Covid, CPD (Komisja ds. Debat Prezydenckich) ogłosiła, że następna debata będzie wirtualna, by zadbać o zdrowie jej uczestników. Donald oczywiście stwierdził, że nie będzie marnować czasu na wirtualną debatę i że nigdy w USA takiej nie było. Oczywiście jest w błędzie, ponieważ w latach 60. odbyła się taka debata pomiędzy Nixonem, a JFK. Pierwszy mówił ze studia ABC w Los Angeles, a drugi ze studia z Nowego Jorku. Dziennikarze siedziel z kolei w osobnym, kalifornijskim studiu.
https://mobile.twitter.com/cspan/status/1314218582428069888

4

@fcbarcafan19 oni tam w latach 60 takie technologie mieli xD

2

@NaFazieHitman Magia amerykańskiej tv :)

1

@fcbarcafan19 Pokazać im na przykładzie Anżeja i Szambonurka, jak się robi "debatę" na odległość - czytaj: każdy osobno w innej TV :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?